sanalbasin.com üyesidir

Taraftarlarımız Socios.com Uygulamasında Fark Yarattı

Taraftarlarımız Socios.com Uygulamasında Fark Yarattı

New York’tan Dubai’ye, Viyana’dan Sao Paulo’ya kadar dünyanın her yerinde yaşadıkları şampiyonluk coşkusu ile fark yaratan kulübümüz, dijital dünyada da dünya devlerini geride bıraktı.

Kulübümüzün bazı kararlarında “ben de varım” demek için Socios.com uygulamasını indirerek $TRA Fan Token alan on binlerce taraftarımız, bugüne kadar sayısız oylamada söz sahibi oldu. Hem kendileri kazandı, hem de kulübümüze dijital dünyada ciddi bir gelir potansiyeli yarattılar.

Bugüne kadar birçok oylamada $TRA Fan Token sahibi taraftarlara söz hakkı veren kulübümüz, Futbol A Takımımızın otobüsünün dizaynı ile başlayan oylamalarımızda maç bilet fiyatları, TS Club mağazalarımız için özel tişörtler, her ay belirlenen “Ayın Oyuncusu” ödülleri gibi şimdiye kadar sayısız oylama gerçekleştirdi. Kimi zaman taraftarlarımız “Ayın Oyuncusu” ödüllerini futbolcularımıza kendileri takdim etti. En son şampiyonluk sürecinde taraftarlarımıza tasarımını, futbolcularımıza ise üzerindeki sloganını seçtirdiğimiz özel bir atkı hazırladık. Binlerce taraftarımız oyuncularımızla birlikte belirlediğimiz bu atkıları tribünlerde kullandı. Bütün bu oylamalarda taraftarlarımız kulübümüzün bazı kararlarında söz sahibi olurken, diğer yandan ise para ile satın alamayacakları deneyimler kazandılar.

1,5 milyon kullanıcıya yaklaşan Socios.com uygulamasında Japonya’dan Arjantin’e, Nijerya’dan Avrupa’nın hemen hemen her ülkesine uzanan geniş bir yelpazede, $TRA Fan Token alan taraftarlarımız oldu. Dünya genelinde 100’den farklı ülkeden Socios.com uygulamasını indirerek, Bordo-Mavi aşklarını göstermek için Trabzonspor’un Fan Tokenı; $TRA Fan Token alan taraftarlarımız takımımız ile olan etkileşimlerinde Roma, Atletico Madrid gibi dünyanın önde gelen kulüplerini de geride bıraktı.

Alaattin Arda Gündoğdu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER