sanalbasin.com üyesidir

Stefan Kuntz: Şu Anda Hiçbir Şeyi Başarmış Değiliz

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, final maçı niteliğinde olan Karadağ maçı öncesi "Biz aslında henüz hiçbir şeyi başarmış değiliz. İki maçı da kazanmalıyız demiştik, birini kazandık, diğerini de kazanmak zorundayız" sözlerine yer verdi.

Stefan Kuntz: Şu Anda Hiçbir Şeyi Başarmış Değiliz

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, 6-0 kazanılan Cebelitarık maçıyla ilgili gelen bir soruya, "Cebelitarık maçında 14'te 1 korner bizim için kötü bir istatistik mi diyorsunuz? Karadağ karşısında duran topların işe yarayacağına dair verdiğiniz tavsiyeye teşekkür ediyorum. Takımım 6 gol attığı için mutluyum. Farklı şekillerde asist ve gol atmaya çalışıyoruz" dedi.

'Yarın nasıl bir 11 ile sahaya çıkacaksınız' sorusunu yanıtlayan Alman hoca "İlk 11 için iki tane önemli konu var. Abdülkadir Ömür hazır olur mu göreceğiz. İkinci konu da Cebelitarık maçında oynayanların durumu. Ne kadar etkilendiler, durumları ne? Karadağ maçındaki ilk 11'imize tesir edecek etkenler bunlar olacak" sözlerine yer verdi.

Karadağ maçını mutlaka kazanmaları gerektiğini vurgulayan deneyimli teknik adam, "Biz aslında henüz hiçbir şeyi başarmış değiliz. İki maçı da kazanmalıyız demiştik, birini kazandık, diğerini de kazanmak zorundayız. Yapmamız gereken şeylerde bir değişiklik yok, aynı. Önce yarınki maçın skoruna bakalım, sonra mutlulukla sorularınızı cevaplarım" ifadelerine yer verdi.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER