sanalbasin.com üyesidir

Son Dakika: Kulüpler Birliği Vakfı'nın Yeni Başkanı, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Oldu

Son dakika: Kulüpler Birliği Vakfı'nın yeni başkanı Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu oldu. Ahmet Nur Çebi'nin yeniden aday olmamasının ardından göreve gelen Ağaoğlu yaptığı açıklamada, "Ekonomik, idari, sportif sorunlar var, önemli bir kısmı pandemiden kaynaklanıyor. Finansal ve sportif sorunlar ivedilikle çözülmeli" ifadelerini kullandı.

Son Dakika: Kulüpler Birliği Vakfı'nın Yeni Başkanı, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Oldu

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin yeniden aday olmamasının ardından Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu oldu.

"BU SÜREÇTEN EN AZ HASARLA ÇIKMANIN ÇÖZÜMLERİNİ ARAYACAĞIZ"

Konuyla ilgili açıklama yapan Ahmet Ağaoğlu, "Ekonomik, idari, sportif sorunlar var, önemli bir kısmı pandemiden kaynaklanıyor. Finansal ve sportif sorunlar ivedilikle çözülmeli. Genel kurulda tüm kulüp başkanlarının ortak isteği doğrultusunda, sorunları içeren bir mektubu kaleme alarak birkaç gün içinde Futbol Federasyonu'na ileteceğiz. Süreç sıkıntılı, hepiniz bu süreci bizimle yaşıyorsunuz. Tüm kulüplerimizle el ele vererek, bu süreç içinde en az hasarla çıkmanın çözümlerini arayacağız" ifadelerini kullandı.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER