sanalbasin.com üyesidir

Kulübümüz TFF Fair Play / Adil Oyun Ödülleri’nde ‘Ekim Ayı Takım Ödülü’nü’ aldı

Kulübümüz TFF Fair Play / Adil Oyun Ödülleri’nde ‘Ekim Ayı Takım Ödülü’nü’ aldı

TFF Fair Play / Adil Oyun Ödülleri Töreni, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda yapıldı.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu’nun katıldığı törende takımımız, Fair Play / Adil Oyun Ekim Ayı Takım Ödülü’nü aldı.

Kulübümüz adına ödülü Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’den alan Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, burada yaptığı konuşmada, şunları söyledi:

“Bizim maden işçileriyle olan gönül bağımız yıllar öncesine dayanıyor. Ereğli’de bir kömür işçimiz, eldivenlerini kalecimiz Şenol Güneş’e gönderiyor ve maçta giymesini istiyor. O eldivenler bizim müzemizde sergileniyor. Bu gönül bağının da devam etmesi düşüncesiyle, yönetim kurulumuzun ve sosyal sorumluluk projelerini takip eden ekibimizin ortaya çıkardığı bir çalışmamız oldu. Anlamlı oldu. Aradan iki ay geçti ve bu acı unutuldu, unutulmaması lazım. Bugün tekrar böyle bir acıyı, bir daha yaşamamak ve gerekli önlemlerin alınması adına konunun kulübümüz üzerinden hatırlanması bizim için çok büyük bir onurdur.”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi de, ‘Kurtaran Eller’ sosyal sorumluluk projemize 550 bin TL miktarında katkı yaptıklarını ve Bartın’a gönderilmek üzere toplam rakamın 1.5 milyon TL’ye ulaştığını belirterek, “Trabzonspor’u kutluyorum. İyilik başka bir iyiliğe yol açtı, Fair Play de bu şekilde inşallah dalga dalga yayılacak” ifadelerine yer verdi.

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu ise Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye teşekkür etti.

Alaattin Arda Gündoğdu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER