sanalbasin.com üyesidir

banner214

Emre Belözoğlu Aklandı

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Ümit Özat, Emre Belözoğlu'na yönelik, "FETÖ'yü bir kere bile kınadı mı? Çağırsınlar bildiğim her şeyi anlatayım" suçlaması yapmıştı. Bu suçlama Özat'ın camia ve genç hocayı karşısına almasına neden oldu. Dün ise Belözoğlu, Özat'ı mahkemeye verdi. Özat'ın yeni hamlesi ise FETÖ elebaşının yanında Emre olduğu sanılan kişinin fotoğrafını paylaşmak oldu. Ancak karedeki şahıs başka birisi çıktı. Paylaşımın ardından sosyal medya birbirine girdi.

Emre Belözoğlu Aklandı

Ümit Özat ve Emre Belözoğlu'ndaki savaş giderek büyüyor. Özat, Emre Belözoğlu'nu FETÖ ile suçladıktan sonra genç hoca ve Fenerbahçe cephesinden çok sert yanıt almıştı. Bunun ardından Özat, bildiği her şeyi anlatacağını ifade etmişti. Son olarak dün Emre Belözoğlu'nun dava açtığı haberi geldi. Özat da harareti son noktaya taşıdı.

"HAKSIZSAM ALNINDAN ÖPERİM BÖYLE"

Ümit Özat, Emre Belözoğlu'nun avukatı Mahir Işıkay'ın suç duyurusu paylaşımını alıntılayıp, "Fenerbahçe'ye daha fazla zarar verilmemesi için yapıyorum ne yapıyorsam. Verin davaya. Haksızsam alınan öper özür dilerim aynı bu şekilde" notunu düştü. Eski Fenerbahçe muhabiri Göktuğhan Argın ise fotoğraftaki kişinin Mücteba Kılıç isimli şahsın olduğunu yazdı. Özat da bunun üzerine, "Fotoğraftaki o değilmiş. Zafer Biryol yalan mı söylüyor, Uğur Boral yalan mı söylüyor, Ömer Çatkıç yalan mı söylüyor. İfadelerinde Emre'nin evinde toplandıklarını söylüyorlar, onları da verin mahkemeye" diye kendisini savundu.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 23:12

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER