sanalbasin.com üyesidir

Bize New York da Trabzon

Bize New York da Trabzon

Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nda şampiyon olan takımımızın kutlamalarına dünyanın dört bir yanında devam ediliyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 21 Mayıs'ta New York’ta düzenlenen etkinlikte şampiyonluğumuz kutlandı.

Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mirası New York Cumhuriyet Okulu’nun organize ettiği ve bu yıl 39.sudüzenlenen etkinlik kapsamında New York Green Park’ta bayrak çekme töreni düzenlendi.

Etkinliklere Türkiye Cumhuriyeti New York Başkonsolosu Reyhan Özgür’un yanı sıra ABD’de yaşayan pek çok Türk vatandaşı ve taraftarlarımız katıdı.

Geleneksel Türk Günü yürüyüşünde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın yanı sıra şampiyonluğumuz da coşkuyla kutlandı. Bordo-Mavili formalarıyla yürüyüşe eşlik eden taraftarlarımız ayrıca Wall Street bölgesinde düzenlenen etkinliklerde marşlar ve şarkılarla coşkulu bir kutlama gerçekleştirdi.

Trabzonspor USA derneği, 4 Haziran’da Los Angeles, 11 Haziran’da New York’ta düzenlenecek Şampiyonluk Balolarıyla kutlamalara devam edecek.

Alaattin Arda Gündoğdu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER