sanalbasin.com üyesidir

Trabzon’un Koronavirüs Raporunda Son Durum! Karantinadaki Hasta Sayısında Artış Gözlendi

Trabzon’da son günlerde artışa geçen Koronavirüs vaka sayısı önceki gün düşeşe geçerken bugün de yatay bir düzeyde seyretmeye başladı.

Trabzon’un Koronavirüs Raporunda Son Durum! Karantinadaki Hasta Sayısında Artış Gözlendi

Trabzon’da son günlerde artışa geçen Koronavirüs vaka sayısı önceki gün düşeşe geçerken bugün de yatay bir düzeyde seyretmeye başladı. Edinilen bilgiye göre vaka sayısı 2 gün önceyle aynı… Karantina sayısında ise artış var.

Trabzon’da normalleşme süreciyle birlikte artışa geçen Koronavirüs vaka sayısı önceki gün düşüşe geçerken, son 2 günde ise yatay seyirde seyretmeye devam ediyor. Edinilen bilgiye göre: Trabzon’da Koronavirüs vakalarının tedavi gördüğü Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavi gören toplamda 47 vakanın bulunduğu belirtildi. Bu vakalardan 10’unun yoğun bakım ünitesinde, geri kalan 37 kişinin ise Kovid Servisinde tedavi gördüğü belirtildi. Hatırlanacağı üzere hastanede 2 gün önce de pozitif vaka sayısı yine 47 olarak kayıtlara geçmişti.

Vaka sayısının aynı oranda seyrettiği hastanede karantina sayısında ise 2 gün önceye göre artış yaşandığı görüldü. 2 gün önce hastanede koronavirüs olma ihtimaline karşılık 5 kişinin karantina altında tutulduğu bildirilirken bugün bu rakam 10’a yükseldi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER