sanalbasin.com üyesidir

Trabzon’da Koronavirüsten 4. Ölüm Gerçekleşti!

Trabzon’da Koronavirüsten 4. Ölüm Gerçekleşti!

Trabzon’da Koronavirüsten 4. Ölüm Gerçekleşti!

Çin’den başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan, Trabzon’da da birçok vakanın görülmesine neden olan Koronavirüs, can almaya devam ediyor. Trabzon’da geçtiğimiz günlerde Koronavirüsten 2 kişinin hayatını kaybetmesinin ardından bugün de Kaşüstü Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesinden ne yazık ki 4. ölüm haberi geldi.

Bugün ilk olarak hastanede tedavi altında bulunan 75 yaşında ki erkek bir vatandaşın doktorların tüm müdahalelerine rağmen Koronavirüsünden kaynaklı hayatını kaybettiği belirtildi. 
Şahsın Gümüşhane ilinden sevkle Trabzon’a geldiği virüsü ise Umre ziyareti sırasında kaptığı belirtildi. Hayatını kaybeden vatandaşın cenazesinin toprağa verilmek üzere Gümüşhane iline gönderileceği kaydedildi.

Trabzon'da yaşanan bu ölümün ardından çok geçmeden 4. ölüm haberi de ne yazık ki geldi. Yine aynı hastanede tedavi gören 61 yaşında ki bir hastanın da Koronavirüsten kaynaklı hayatını kaybettiği belirtildi. Böylelikle ne yazık ki Trabzon'da son 24 saatte Koronavirüsten dolayı 2 kişi hayatını kaybetmiş oldu.

Trabzon'da hatırlanacağı üzere yine daha önce Koronavirüsüne bağlı olarak 2 ölüm gerçekleşmişti. Bunlardan biri yine Gümüşhane'den sevkle Trabzon'a gelen Umreci bir vatandaş, biri de Fransa'dan Trabzon'a gelen yaşlı bir kadındı.

DOĞU KARADENİZ HABER AJANSI

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER