sanalbasin.com üyesidir

Konya’da Koronavirüse Yakalanan Mahkûm Firar Etti!

Konya’da Koronavirüse Yakalanan Mahkûm Firar Etti!


Konya E Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu olan 23 yaşındaki bir mahkûm, koronavirüs şüphesiyle kaldırıldığı Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin mahkûm koğuşundan kaçtı. Tuvalet penceresinin metal muhafazasını söküp firar eden mahkûmun yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor.
Hırsızlık suçlarından 11 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan ve Konya E Tipi Kapalı Kapalı Cezaevinde tutuklu bulunan Veysel A. (23) rahatsızlanması üzerine, koronavirüs şüphesiyle Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
TUVALET PENCERESİNDEN FİRAR ETTİ
Burada yapılan testi pozitif çıkan Veysel A., hastanenin mahkûm koğuşunda tedavi altına alındı. Veysel A., dün akşam saat 20:00 sıralarında tuvalet penceresinin metal muhafazasını söküp, hastaneden firar etti.
YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Veysel A.'nın yerinde olmadığını gören sağlık çalışanları, emniyet güçlerine haber verdi. Bölgede yapılan aramaların ardında Veysel A.'nın izine rastlanmadı. Sözcü'den Müslüm Evci'nin haberine göre güvenlik güçlerinin firari Veysel A.'nın yakalanması için yürüttüğü çalışma sürüyor.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER