sanalbasin.com üyesidir

Doktor, Narkozlu Sandığı Kadınlara Tecavüz Etti

Almanya’da bir anestezi doktoru, narkozlu sandığı kadın hastalara tecavüz etti. Yaşanan olay, bir kadının olayı hatırlamasının ardından polise yaptığı şikayetle ortaya çıktı.

Doktor, Narkozlu Sandığı Kadınlara Tecavüz Etti

Almanya'da anestezi doktorunun, narkozlu sandığı hastalara yönelik tecavüzü infial yarattı.

Narkozlu sandı, tecavüz etmeye kalktı

Olay, Almanya'nın Guetersloh şehrinde bulunan Sankt Elisabeth Hastanesi'nde meydana geldi. Hastanede anestezi doktoru olarak görev yapan 43 yaşındaki Nils T. isimli şahıs, ameliyattan sonra yine ameliyathane içerisindeki gözlem alanına alınan 3 kadına, narkozlu olduklarını düşünerek cinsel saldırıda bulundu.

Kadınlardan biri olayı hatırladı

Cinsel saldırıya uğrayan kadınlardan birinin, yaşadıklarını hatırlayıp polise şikayette bulunmasının ardından skandal patlak verdi. Hastaneye intikal eden polis ekipleri, doktorun önlüğünden ve kadınlardan alınan spermleri eşleştirdi. Doktor Nils T., olayın ardından hakkındaki iddiaları reddetti.

Daha sonra Nils T.'nin evinde inceleme gerçekleştiren ekipler, doktorun bilgisayarında başka kadınlara da aynı şekilde cinsel saldırı gerçekleştirirken çektiği görüntüler olduğunu tespit etti.

15 yıl hapis istemi

Doktor Nils T., hakkındaki suçlamaların ardından polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Karakoldaki işlemlerin ardından tutuklanarak cezaevine gönderilen doktor, 15 yıl hapis cezası istemiyle yargılanacak. Olayın mahkemesi önümüzdeki günlerde yeniden görülecek.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER