sanalbasin.com üyesidir

Trabzon’da AK Partili O İsimden Çok Sert Tepki! “Anne Müsveddesi…”

Trabzon’da AK Parti’nin önemli isimlerinden iş adamı Türkay Gümüş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, “Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin” diyen Çorum İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir'e çok sert tepki gösterdi.

Trabzon’da AK Partili O İsimden Çok Sert Tepki! “Anne Müsveddesi…”

AK Parti'nin geçtiğimiz günlerde video konferansla gerçekleştirilen 137. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında, Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, “Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin” diyen Çorum İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir’in sözleri büyük tepki çekmişti.

Trabzon’da AK Parti’nin önemli isimlerinden iş adamı Türkay Gümüş o isme verdi veriştirdi.

Gümüş, gösterdiği tepkide şu ifadeleri kullandı: "Sayın Erdoğan’a "Çocuklarımın ömründen alıp sana veririm" diyen Ak Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir denen anne müsveddesi. Bu siyaseti ne hale düşürdünüz! İnsanların midesini bulandırıyorsunuz! Sen şimdi bu akıl ile mi milletin sorunlarına çare bularak siyasette yükselmek uğraşındasın, yoksa liderine yağcılık yaparak, yalayarak mı yükselmeği amaç edindin? Ama kabahat sende değil, siyaseti bu kadar aşağılara çekip ucuzlatanlarda! Sen gereğini yapmışsın. Demek ki yükselmenin yöntemi bu!" ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER