sanalbasin.com üyesidir

Erdoğan: AK Parti İle Beraber Devam Kararını Benim Aziz Milletim Vermiş Durumda

Cumhurbaşkanı Erdoğan AKP Başakşehir İlçe Danışma Meclisi toplantısına telefonla bağlanarak, "Millet, AK Parti'den birçok şeyler bekliyor. 'AK Parti varsa biz varız' diyorlar ve yola da AK Parti ile beraber devam kararını benim aziz milletim vermiş durumda" dedi.

Erdoğan: AK Parti İle Beraber Devam Kararını Benim Aziz Milletim Vermiş Durumda

Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı AKP Başakşehir İlçe Danışma Meclisi toplantısına telefonla bağlandı.

Adana'da Çukurova Üniversitesi'ndeki açılış törenleri ve Ceyhan Polipropilen Üretim Tesisi'nin temel atma töreninde olduğunu aktaran Erdoğan, Türkiye'nin geleceğine yönelik milyarlarca dolarlık yatırımın temellerini attıklarını söyledi.

Erdoğan, şöyle konuştu:

"Millet, AK Parti'den birçok şeyler bekliyor. 'AK Parti varsa biz varız' diyorlar ve yola da AK Parti ile beraber devam kararını benim aziz milletim vermiş durumda. Onun için de 'Durmak yok, yola devam' diyoruz. Çok çalışacağız ve 2023 inşallah bu milletin geleceğe yönelik karar yılı olacaktır. Bu kararın da Başakşehir en önemli unsurlarından bir tanesidir"

Erdoğan, "Allah yar ve yardımcımız olsun. Ben inanıyorum ki Başakşehir, bugüne kadar nasıl güçlü olarak hep imzasını attıysa bundan sonra da yine güçlü olarak yoluna devam edecektir. Sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2021, 20:53

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER