sanalbasin.com üyesidir

CHP Parti Meclis Üyesi Ekrem Kerem Oktay'dan Melih Gökçek'e Ağır Sözler!

CHP Parti Meclis Üyesi Ekrem Kerem Oktay'dan Melih Gökçek'e Ağır Sözler!

CHP Parti Meclis Üyesi Ekrem Kerem Oktay'dan Melih Gökçek'e Ağır Sözler!

Geçtiğimiz günlerde eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, CHP Parti Meclis Üyesi Ekrem Kerem Oktay hakkında sosyal medyadan yaptığı paylaşıma, Ekrem Kerem Oktay’dan sert cevap geldi.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Parti Meclis Üyesi Ekrem Kerem Oktay hakkında şu paylaşımı yapmıştı;

“RIFAT BEY, BU EKREM OKTAY’A BU İHANETLERİ KARŞILIĞI 30.000 TL AYLIK VERDİĞİN ( Aldığı harcırahlar hariç) DOĞRU MU? RIFAT BEY SEN AÇIKLA... YOKSA BANA ZATEN BELGESİ GELECEK...” ifadelerini kullanmıştı.

Ekrem Kerem Oktay’dan cevap gecikmedi. Sosyal medya üzerinden ağız sözlerle karşılık veren Oktay, şu ifadeleri kullandı;

Bana bak AKP'nin bile tahammül edemediği için istifaya zorladığı, ağlaya zırlaya koltuktan kaçan siyaset eskisi parselci Melih, Ben ne Rifat beyin başdanışmanıyım, ne danışmanım, ne 30bin maaş alıyorum ne de yurt dışına gidiyorum. İftiralarının hesabını vereceksin.

2001'de "Tayyip'i silerim" diye kabadayılanan, parti kurmaya çalışan, sonra AKP'ye katılan, kariyerini Erdoğan'a borçlu olan, partinde bile sevilmeyen dinozor ihracatçısı Melih, millete kattığın tek şey: "Melih bile konuşabiliyorsa herkes konuşur" demek.

Ne diyor @06melihgokcek "AKP herkesi kucaklayan bir parti değil." Sene 2002. Bülent Arınç ne dedi? Melih Gökçek bu yapının (FETÖ) kucağında. Sen çık FETÖnün kucağında ne kadar oturdun onu bu millete açıkla ondan sonra konuşursun.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 15:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner164

banner158

banner162

banner163

banner159

banner161