sanalbasin.com üyesidir

AK Partili Üyenin Kendisine "Geri Zekâlı" Demesine Sinirlenen Tanju Özcan Adeta Çıldırdı

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın geçtiğimiz gün "Bu ampul artık vatandaşa yük oluyor" diyerek elindeki ampulü kırdığı meclis toplantısında bazı ilginç anlar daha yaşandı. Ak Partili üye Uğur Akbay'ın konuşması sırasında "Az önceki hareketinizden dolayı size geri zekâlı demek isterdim ama hakaret içerebilir. Siz zekâ yoksununuz" ifadeleri Tanju Özcan'ı çok sinirlendi. "Ne demek bu ya. Terbiyesizlik yapma. Ne demek geri zekâlı." diyen Özcan, Akbay'In dışarı çıkartılmasını talep etti.

AK Partili Üyenin Kendisine "Geri Zekâlı" Demesine Sinirlenen Tanju Özcan Adeta Çıldırdı

Özellikle Suriyeli sığınmacılar konusunda yaptığı çıkışlar ile sık sık gündeme gelen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Bolu Belediyesi 2022 yılı Ocak ayı ilk meclis toplantısında "Bu ampul artık bize, vatandaşa, garibana yük olmaya başladı" diyerek elindeki ampulü duvara atarak patlatmıştı.

"SİZE GERİ ZEKÂLI DERDİM AMA HAREKET İÇEREBİLİR, SİZ ZEKÂ YOKSUNUSUNUZ"

Yaşananların ardından mikrofona gelen Ak Partili Uğur Akbay, yaptığı konuşmada "Az önce yaptığınız hareketten dolayı size şahsınızda geri zekâlı demek isterdim ama hakaret içerebilir diye size zekâ yoksununuz..." ifadelerini kullandı.

"NE DEMEK GERİ ZEKÂLI"

Bu sözlere çok sinirlenen Tanju Özcan ise "Ne demek bu ya. Terbiyesizlik yapma. Ne demek geri zekâlı." diyerek Akbay'ın kürsüyü ve toplantıyı terk etmesini talep etti. Daha sonra görevlileri çağıran Özcan, Akbay'ın dışarı çıkartılmasını söyleyerek "İç tüzüğün bana verdiği yetkiyi kullanıyorum. Geri zekâlı ne demek. Terbiyesiz. Biz burada halkın idaresi ile oturuyoruz" dedi.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER