sanalbasin.com üyesidir

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi

K Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi İlçe kongrelerini hassasiyetle gerçekleştirdiklerini ifade etti.

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi

AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Trabzon Koordinatörü Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanvekili Atilla Ataman, delegeler ve teşkilat mensupları katıldı. 


AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi İlçe kongrelerini hassasiyetle gerçekleştirdiklerini ifade eden Revi yaptığı konuşmada katılımlarından dolayı bütün delegelere ve teşkilat mensuplarına teşekkür ederek "Kongrelerimizi birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde gerçekleştiriyoruz. Koronavirüsle mücadele kapsamında aldığımız önlemlerden dolayı kongrelerimize katılımı sınırlı tutuyoruz. İnşallah bu günleri de hep birlikte aşacağız. Şalpazarı
6. Olağan Kongremiz ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olsun."dedi.  

İP İl Başkanı Azmi Kuvvetli'nin basında yer alan açıklamalarına da cevap veren Başkan Revi "İP'in il başkanı birşeyler söyledi. Onun derdi başka.  Genel başkanı Meral Akşener'in Demirtaş ile kahvaltı yapacak ya heralde o kahvaltı sofrasında yer almaya çalışıyor. Allah haketiğini versin diyorum." şeklinde gönderme yaptı. 

AK Parti'nin iktidara gelmesiyle birlikte Şalpazarı ilçesinde çok güzel hizmetler yapıldığını ifade eden Revi "Mevcut teşkilatımız 3 yıldır hizmet ediyor. İlçemizde güzel hizmetler gerçekleştirdik. Göreve yeni gelecek olan arkadaşlarımız olacak. Bayrağı devralan arkadaşlarımız aynı şekilde hizmetlerine devam edecek. AK Parti yöneticiliği tam zamanlı  zamanda yapılacak iştir. Bu görevler gönüllülük esasına göre tam zamanlı yapılır. " ifadelerini kullandı. 


AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresinde tek liste ile seçime gidildi. Listeye göre mevcut İlçe Başkanı Zeki Çabuk yeniden görevine devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 22:10

Mert Çepni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER