sanalbasin.com üyesidir

Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi'den Açıklama

AK Parti kurulduğu günden bu yana, milletimize ve milletimizin sosyal, siyasal, dini ve ahlaki değerlerine, insan haysiyet ve onuruna değer vererek büyüyen ve yoluna devam eden bir partidir.

Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi'den Açıklama

AK Parti kurulduğu günden bu yana, milletimize ve milletimizin sosyal, siyasal, dini ve ahlaki değerlerine, insan haysiyet ve onuruna değer vererek büyüyen ve yoluna devam eden bir partidir. Toplumu ve tabanımızı rahatsız eden olay, kişi ve davranışlar Partimiz tarafından reddedilen ve asla kabul edilmeyen bir durumdur. AK Parti dürüstlüğün, ilkeli olmanın, topluma ve kişilere saygılı olmanın adresidir. La yü’selliğin, insanları rencide eden tutum ve davranışların partimizde mâkes bulması mümkün değildir. Kendinden menkul kişilerin Partimiz adına ahkam kesmesi, Parti ilkeleri ile bağdaşmayan eylemler sergileyenlerin Partimizin temiz kimliğine halel getirmesi, tabanımızı ve milletimizi rahatsız eden tutumlar sergilenmesi, sessiz kalacağımız bir durum değildir. Teşkilatlarımızı, tabanımızı, belediye başkanlarımızı ve tertemiz oyları ile partimizin arkasında duran yüzbinlerce seçmenimizi üzecek hiç bir kişi ve eyleme müsaade etmedik etmeyeceğiz. İl teşkilatı olarak birinci görevimiz Partimizin, milletimizin ve tabanımızın hukukunu korumak ve AK Parti’yi toplumumuzun güvenilir limanı olarak tutmaktır. Basınımızın da Partimizin bu ilkelerine saygı duyması ve AK Partimizin topluma karşı üstlendiği ilke ve sorumlulukları  çerçevesinde davranması en büyük dileğimizdir. AK Parti teşkilatları ve teşkilat anlayışı yoldan geçenlerin hanı değildir. AK Parti ;Teşkilat bilinci yüksek, toplumun bütün değerlerini baş tacı eden, ahlak ve erdem anlayışı ile donanmış, seciye ve karakteri oturmuş insanların teşkilatlarında yer aldığı bir dava partisidir. Dışarıdan gazel okumak isteyenler yanlış bir kapıyı çaldıklarını bileceklerdir. 
Halkımız ve tabanımız müsterih olsun. Ne teşkilatlarımız, ne milletvekillerimiz, ne belediye başkanlarımız partimizin ahlak ve ilkelerine sahip olmayanlara itibar göstermedi, hiç bir zaman da göstermeyecektir. 
AK Parti milletimizin partisidir. Dürüst, ilkeli, adil, ahlaklı, toplumun itibar ettiği herkese AK Parti çatısı altında her daim yer vardır. 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi

Mert Çepni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER