sanalbasin.com üyesidir

İnleyen Nağmeler Ruhumu Sardı!

Trabzonspor ZORLU Başkent deplasmanından üç puan ile dönmeyi başardı ama maçtan daha çok Kadıköy merkezli yükselen sesler dikkat çekti.

Trabzonspor, Ankara’da hakeme kurban gitmek üzereyken hakemi de yenmeyi başardı ancak ne hikmetse algı oyunları erken başladı ve Trabzonspor’un net penaltısının aslında penaltı olmadığı iddia edilmeye başlandı ve yine ne hikmetse sosyal medyada yaratılan bu suni gündeme katılan şahısların hemen hemen tamamının Fenerbahçe’ye yakın isimler olduğu dikkat çekti.
Trabzonspor’un maçını soğuk bir Ankara akşamında oynadığını sanan futbol severler maçtan sonra daha iyi anladı ki Trabzonspor dünyanın neresinde kiminle oynarsa oynasın galip geldiği sürece malum ses Kadıköy’den yükseliyor.
Trabzonspor maçı bittiğinde Fenerbahçe maçı başlayacaktı ancak kendi sahasında Alanyaspor ile karşılasan Fenerbahçe tribünlerinde mesele yine  Trabzonspor’du ve maç boyunca aralıksız Fenerbahçe taraftarları sanki rakipleri Alanyaspor değil de Trabzonspor gibi besteler söylediler sahadaki futbolcular da henüz kafa olarak Trabzon deplasmanından dönememiş gibiydiler. 
Sonuç olarak Trabzonspor, Ankaradan üç puan ile dönerken Kadıköy’de Fenerbahçe iki puan kaybetti.
Trabzonspor’un yavaş yavaş gelen şampiyonluğun adım sesleri Kadıköy’den çok iyi hissedilmeye başlamış olacakki  gerek K.O.Ç’un gerek Fenerbahçe taraftarının bir numaralı gündemi artık kendi maçları değil Trabzonspor’u nasıl yıpratırız düşüncesi olmuş durumda.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner162