sanalbasin.com üyesidir

Zor Günlerde İlkadım Vefa Timi 7/24 Halkın Hizmetinde

İlkadım Belediyesi Vefa Sosyal Destek Grubu evden çıkamayan yaşlılar ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar ve korona virüsten dolayı evlerinde izolasyonda olan vatandaşların   ihtiyaçlarını karşılama noktasında sokağa çıkama yasağı öncesi 7 gün 24 saat prensibi ile ilçe halkının hizmet veriyor.

Zor Günlerde İlkadım Vefa Timi 7/24 Halkın  Hizmetinde

İlkadım Belediyesi rgin:0cm">

İlkadım Belediyesi rgin:0cm">

İlkadım Belediyesi rgin:0cm">

İlkadım Belediyesi rgin:0cm">

İlkadım Belediyesi rgin:0cm">

İlkadım Belediyesi rgin:0cm">

İlkadım Belediyesi rgin:0cm">

İlkadım Belediyesi Vefa Sosyal Destek Grubu evden çıkamayan yaşlılar ve adana kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar ve adana korona virüsten dolayı evlerinde izolasyonda olan vatandaşların   ihtiyaçlarını karşılama noktasında sokağa çıkama yasağı öncesi 7 gün 24 saat prensibi ile ilçe halkının hizmet ve adanariyor.

Koronavirüsten etkilenen ilkadımlı vatandaşların " ekmek, maaş, gıda, ilaç gibi yaşam için gerekli olan her türlü talebinin karşılanması için canla, başla mücadele eden İlkadım Belediyesi ve adanafa timi; bugüne kadar çok sayıda ihtiyacın karşılanmasına ön ayak oldu. 7/24 esasına göre çalışan ve adanafa timi vatandaşlardan gelen talepleri tek tek not alarak en erken zamanda talebin karşılanması için belediye tarafından görevlendirilen ekiplere yönlendirmelerde bulunuyor.

 “Zor dönemden kurtulmak için vatandaşlarımıza güç ve adanariyoruz”

Koronavirüse yönelik çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, " Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Tüm ekiplerimizle birlikte her alanda koronavirüs ile büyük bir mücadele ve adanariyoruz. İlkadım Belediyesi olarak devletin şefkat elini her bireyin üzerinde hissettirebilmek ve adana onlara sahip çıkmak için canla başla çalışıyoruz. 444 0 55 01- 0505 178 55 01 no’lu Çözüm merkezimize gelen talepler İlkadım Belediyesi Vefa Sosyal Destek Grubu’ndaki arkadaşlarımız tarafından hızlıca yerine getiriliyor. Bunun yanında temizlik ve adana sağlık ile ilgili rutin çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İlkadım Belediyesi olarak bu zor dönemden bir an önce kurtulmak için vatandaşlarımıza güç ve adanarmeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımız her zaman yanındayız. Bu zor süreci birlikte aşacağız ve adana evimizde kalarak, en kısa süreç içerisinde sağlıklı güzel günler bizlerle birlikte olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2020, 20:08

Mert Çepni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER