sanalbasin.com üyesidir

Vatandaştan Kılıçdaroğlu’na “Çocuğuma Dokunma!” Tepkisi

Vatandaştan Kılıçdaroğlu’na “Çocuğuma Dokunma!” Tepkisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorum'u ziyaret etti ve vatandaşların halini hatırını sorduğu sırada vatandaşın tepkisi ile karşılaştı. Vatandaş, Kılıçdaroğlu'na önce "Çocuğuma dokunma", sonra da "Hadi yürü, yürü" tepkilerini gösterdi.

Çorum'da dün bir vatandaşın yanına yaklaşarak "Merhabalar” diyerek selam verdikten sonra nasılsınız, iyi misiniz?" diye hâl hatır soran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, beklemediği bir tepkiyle karşılaşmıştı. İlk önce "İyiyiz sağ ol, çocuğuma dokunma." diyen kadın, daha sonra Kılıçdaroğlu arkasını dönüp yürümeye devam ettiğinde ise "Hadi yürü, yürü!" diye bağırmış ve bu görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekmişti.
MERAL AKŞENER’DEN VATANDAŞIN TAVRINA TEPKİ “İÇİM ACIDI, CANIM YANDI”
Kısa zamanda yayılan ve sosyal medyada gündeme oturan bu görüntülere çok geçmeden bir tepki daha geldi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener “içim acıdı, canım yandı” ifadeleriyle başladığı sözlerine “biz bu değiliz” diye devam etti.
“KARDEŞLİĞİ YENİDEN TESİS EDECEĞİZ”
Bu davranışın oluşumunda rol oynayan ve nefret tohumları ekenlere inat, kardeşliği yeniden tesis edeceğiz diye umut dolu konuşan Akşener, şu ifadeleri kullandı:
"İçim acıdı, canım yandı. Biz bu değiliz. Biz alçakgönüllü, kocaman yürekli, asil bir milletiz. Nefret tohumları ekmeye çalışanlara inat; sevgiden, güzellikten ve iyilikten vazgeçmeden, kardeşliği yeniden tesis edeceğiz."

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER