sanalbasin.com üyesidir

Trabzon’da Şok Olay! Hastane Yöneticisi Profesörle Tartıştı

Trabzon’da Şok Olay! Hastane Yöneticisi Profesörle Tartıştı

Trabzon’da Şok Olay! Hastane Yöneticisi Profesörle Tartıştı

Trabzon Ahi Evren Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'nde bugün şok bir olay yaşandı.

Tüm Trabzon, Koronavirüs salgını ile uğraşırken, hastane yöneticisi, sorumluluk sahasını değiştirdiği profesörle önce telefonda tartıştı, ardından 'Hasta muayenesi' yapıldığı sırada odasına gitti.

Profesörün odasını basar gibi güvenlik görevlileri ile beraber giden hastane yöneticisi, odanın kapısını da içerden kilitlediği ileri sürüldü.

Odada yaşanan sözlü kavgaya kulak misafiri olan muayene sırası bekleyen hastalar ve yakınları ise, “Profesörün odasına böyle gelinir mi bu nasıl bir hastane, ayıptır. Bunlar nasıl idareci diyerek” olaya tepki gösterdiler.

Hastaların tepkileri artınca güvenlik görevlileri bu kez de muayene bekleyen hasta ve yakınlarını dışarı çıkarmak zorunda kaldı.

Hastane yöneticisinin sorumluluk sahasını değiştirdiği profesörün yerine atadığı kişi hakkında ise devam eden soruşturmalar olduğu ileri sürüldü.

Dünyanın koranavirüsle uğraştığı doktorların da hastalarını tedavi etme gayreti içinde olduğu bir dönemde idarecilerin doktorlara yönelik bu tavrı ise tepkiyle karşılandı.

DOĞU KARADENİZ HABER AJANSI

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER