sanalbasin.com üyesidir

Trabzon’da Chef Edwards’dan 65 Yaş Üstü ve 18 Yaş Altı Vatandaşlara Anlamlı Davranış!

Koronavirüs salgını nedeniyle ülkede 65 yaş üstü ve 18 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlaması getirilirken normalleşme süreciyle birlikte bu önlemlerde kaldırıldı.

Trabzon’da Chef Edwards’dan 65 Yaş Üstü ve 18 Yaş Altı Vatandaşlara Anlamlı Davranış!

Uzun süre sokaklardan uzak kalan vatandaşlar için Trabzon'da faaliyet gösteren Chef Edwars'ın sahibi esnaf Bora Numanoğlu dikkat çeken bir projeye imza attı.

65 yaş üstü ve 18 yaş altı misafirler için gün düzenleyen Chef Edwars Cafe 18 Haziran Perşembe günü 14.00 - 17.00 arası ücretsiz çay, kahve, su ve kek ikramlarının olacağını duyurdu.

Beşirli'de bulunan kafeye davette bulunan Numanoğlu "65 yaş üstü ve 18 yaş altı misafirlerimiz sizi çok özledik" diyerek şu ifadeleri kullandı: 'Biz Chef Edwards’ın hikayesini oluştururken hep duygulara hitap etmeyi düşledik...

Şehre kahve kokusunu yayarken bu şehrin hislerini iyi biliyorduk... Sevinçlerini hüznünü hikayesini kültürünü... Bambaşka bir şehirde bambaşka bir hikaye bizimkisi... Şimdi tüm dünyanın yaşadığı bu ortak mücadelede bizde varız dedik... Biz kıymetlilerimizi çağırıyoruz... Saygıyla sevgiyle çağırıyor ve onlara özlemlerimizi ikram ediyoruz... Çünkü bu dünya bizim için çocuk ruhlu bir tecrübe... Bu proje dediğimiz gibi bir kazanç değil yüreklere dokunmak ve özlem projesi, sevgi hikayesi...

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER