sanalbasin.com üyesidir

Trabzon Şehir Hastanesine Koronavirüs Engel Oldu!

Trabzon Şehir Hastanesine Koronavirüs Engel Oldu!

Trabzon Şehir Hastanesine Koronavirüs Engel Oldu!

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar Trabzon İl Genelinde yatırımları değerlendirdi. Milletvekili Dr. Adnan Günnar; “Hastanelerimiz ve sağlık sistemimizle birlikte koronavirüs salgınına karşı dünyada en başarılı ülkeler arasındayız. Dünyanın dört bir yerinde ki hastalarımızı elimizdeki son sistem ambulans uçaklarla ülkemize getirip tedavilerini yapıyoruz. Kentimizde şehir hastanesinin yapılması için Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'dan söz aldık. Şubat ayında 900 yataklı olarak ihalesi yapılacaktı ancak Koronavirüs salgınından dolayı ihale gecikti. Önceliğimiz insan sağlığıdır. Bu pandemi süreci çözülür çözülmez Akyazı'ya şehir hastanemizi yapacağız. Akçabaat’ta yapılan hizmetlere değinen Adnan Günnar;

“Akçaabat'taki önceliğimiz Trabzon Üniversitesi'dir. Öğrenci kapasitesi ve yeri itibari ile daha da gelişebilmesi için Çolaklı Mahallesindeki 520 dönüm veya Darıca'daki bir arazide büyük bir kampüs yapmayı planlıyoruz. Akçaabat'a son 5 sene de 662 milyon TL yatırımla 82 spor tesisi kazandırdık. Yaylacık'ta stadyumun yerini Millet Bahçesi yaptık. Akçaabat'ta son teknolojiye sahip modern sağlık tesisleri de yaptık. Haçkalı Baba Devlet Hastanesi ve Akçaabat'ta Trabzon ve bölgenin göz bebeği olan yeni bir özel hastane kazandırdık. Burada katkıları olan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Akçaabat’ta et kombina merkezi ihalesi geçen hafta yapıldı, yakın zamanda yapımına başlanacak, tüm bu çalışmalar aynı zamanda şehrimizin ve ilçemizin istihdamına da katkı sağlayacak” dedi.

Milletvekili Dr. Adnan Günnar; “Ben teşkilatlardan gelmeyim. Trabzon'daki tüm teşkilatlarımızı çok beğeniyorum. Çok güzel işler yapıyorlar. Maddi, manevi her alanda partimizin yanındalar. Bizlerde daima kendilerinin yanındayız. Allah hepsinden razı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 19:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER