sanalbasin.com üyesidir

Telefonun Fiyatı Dudak Uçuklattı Tam 92 Bin Tl

En pahallı akıllı telefonlar arasında yer alan iPhone 13 Pro Max'ı yeniden tasarlayan Caviar, 80 milyon yıllık dinozor dişi kullandı. Bir T-rex dişi kullanılarak yapılan iPhone 13 Pro Max "Düşmana korku salmak için" üretildi.

Telefonun Fiyatı Dudak Uçuklattı Tam 92 Bin Tl

18 bin liralık etiket ile piyasaya sunulan iPhone 13 Pro Max'ın tanıtımını yapan şirket 80 milyon yıllık gerçek bir T-rex dişine sahip “Tyrannophone” adlı 6 bin 830 sterlinlik (yaklaşık 92 bin lira) bir versiyonunu tanıttı.

80 milyon yıllık gerçek dinozor dişi kullanıldı

iphone-13-pro-max.jpg

Şirket, 80 milyon yıllık gerçek bir T-rex dişine sahip “Tyrannophone” adlı 6 bin 830 sterlinlik (yaklaşık 92 bin lira) bir versiyonunu tanıttı.

Bununla birlikte Tyrannophone, ayrıca bir T-rex figürüne de sahip.

iphone-13-pro.jpg

"Düşmanına korku salmak isteyenler için üretildi"

Caviar’dan yapılan açıklamada, "iPhone 13 Pro Tyrannophone, saf kehribardan yapılmış sarı gözüyle rakiplerinizin kalplerine korku salan bir dinozor kafasının boyutlu görüntüsüyle süslendi. Bir canavarın yırtıcı gülümsemesi sadece bir dekor unsuru değil, aynı zamanda bir ayrıcalık ve benzersizlik unsurudur, çünkü dinozorun dişlerinden biri gerçek. 80 milyon yıllık gerçek bir Tyrannosaurus dişinin parçasından bir parça içeriyor” denildi.

iphone-13.jpg

Toplam 7 adet üretildi

Bununla birlikte, Tyrannophone modelin 6 bin 427 sterlin (yaklaşık 86 bin lira fiyatla iPhone 13 Pro modelinde de mevcut olduğu belirtildi. Ancak, Caviar bu modellerden birine sahip olmak isteyenlerin hızlı davranması gerektiği ve sadece 7 adet üretildiğini açıkladı.

“Tyrannophone”, iPhone Pro Max'in yakutlarla süslenmiş 36 bin 764 sterlinlik (yaklaşık 492 bin lira) bir sürümünü de içeren Tera koleksiyonunda yer alan üç model arasında yer alıyor.

iphone.jpg

Diğer taraftan, bu, Caviar'ın Apple'ın iPhone'larının lüks bir versiyonunu ilk kez ortaya çıkarışı değil.

iphone-dinazor-disi.jpg

Apple'ın amiral gemisi serisinin Eylül ayında piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Caviar, iPhone 13 Pro Max'in 18 karat altından yapılmış 35 bin 519 sterlinlik (yaklaşık 475 bin lira) bir versiyonunu ürettiğini duyurmuştu.

iphone-13-001.jpg

Tyrannosaurus olarak da adlandırılan T-rev Kretase Devri'nin sonlarında (68-66 milyon yıl önce) yaşamış dev bir etçil teropod dinozor cinsine deniliyor. Bu canlılar bulunduğu habitattaki etçillerin en büyüğüydü.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2021, 23:38

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER