sanalbasin.com üyesidir

Survivor Emin Diskalifiye Oldu! Survivor Emin Kimdir?

Survivor'da Emin diskalifiye oldu! Survivor'da gönüllüler Emin'in gitmesiyle gözyaşlarına boğuldu! Survivor Emin kimdir?

Survivor Emin Diskalifiye Oldu! Survivor Emin Kimdir?

Survivor Emin Diskalifiye Oldu! Survivor Emin Kimdir?

Survivor 2021 hayatta kalma yarışmasında ilk haftalarda sakatlanan ve dizinde kırık oluşan gönüllüler takımından Survivor Doktoru Metin Kuş'un açıklamasıyla sakatlığı sebebiyle diskalifiye oldu! Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunundan sonra yarışmacıların yanına gelip üzücü bir açıklama yapacağını açıklayan Survivor Doktoru Metin Kuş Emin'in gözlerinin içine bakarak kötü bir haberi olduğunu söyleyerek konuyu en açık şekliyle yarışmacılara anlattı. Anlattığı sakatlık açıklamasının ardından Survivor yarışmacısı Emin'e gelerek "Buraya gelebilmek için çok çabaladın biliyorum ama malesef dizinde bir kırık var ve artık Survivor'a devam edemezsin" dedi. Survivor'a gelmek için üç yıl boyunca çabaladığını söyleyen ve asla gitmek istmediğini belirten Survivor yarışmacısı Emin göz yaşlarına boğuldu.Yapacak bir şeyinin bulunmadığını belirten Survivor Doktoru Metin Kuş açıklamasının ardından yarışmacıların yanından uzaklaşarak yanlarından ayrıldı. Dr Metin Kuş'un açıklamarının ardından tüm yarışmacılar göz yaşlarına boğuldu.

Survivor Emin Kimdir?

Survivor diye bilinen yarışmacı Emin Günenç, 23 Temmuz 1994’de İstanbul’da doğdu. 27 yaşındaki Survivor yarışmacısı Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde doğdu. Survivor Emin Günenç, 8 yaşında futbola başladı. 18 yaşına kadar 10 sene boyunca futbol oynamıştır. Geçirdiği talihsiz bir sakatlık sonucunda futbol hayatını bırakmak zorunda kalmıştır. Survivor'un ilk haftalarında sakatlanan gönüllüler takımındaki yarışmacı bu hafta Survivor Doktoru Metin Kuş'un açıklamasıyla diskalifiye oldu. 

DOĞU KARADENİZ HABER AJANSI

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2021, 23:06

Mert Çepni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER