sanalbasin.com üyesidir

Söz Verdik, 'Ortahisar'a Da Bahar Gelecek'

Trabzon Milletvekilimiz Ahmet Kaya, İlçe Başkanımız Fatih Suat Oyman, İlçe Sekreterimiz Abdurrahman Yıldız, Eylem ve Etkinlerden sorumlu Başkan Yardımcımız Emre Hasret ile birlikte partimizin grup toplantısına katıldık.

Söz Verdik, 'Ortahisar'a Da Bahar Gelecek'

Parti Meclisi üyelerimiz ve milletvekillerimizle verimli görüşmelerimizin ardından Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldik.

Seçildiğimiz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin yanı sıra ziyaretlerimizde temas ettiğimiz esnaflarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın bizlere aktardığı sorunlarını ve şehrimizde dile getirdiğimiz problemleri kendi çözüm önerilerimizle beraber Genel Başkanımızla paylaştık.

Ağırlıklı olarak Ortahisar’ın problemleri odaklı, tüm bileşenlerine temas ederek en güçlü ses olacağımızı ifade ediyoruz. Kendileriyle diğer siyasi partilerin yarışamayacağını ifade edenler şunu iyi bilsinler ki; Cumhuriyet Halk Partisi Ortahisar İlçe Başkanlığı olarak kimseyle bir yarış içerisinde değiliz, Trabzon için ortak akılda buluşarak belli bir kesimin değil herkesin mutlu olduğu bir şehir için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sözümüz söz, Ortahisar’da başarıyı getireceğiz.

Ziyaretimizde Trabzonspor’umuzun Onur üyesi olan Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na formasını takdim etmenin mutluluğunu da paylaşıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 11:54

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER