sanalbasin.com üyesidir

Sedat Peker'i Emzikle Tehdit Eden Hanımağa Lakaplı Güniz Akkuş, Gözaltına Alındı

Sedat Peker'i Emzikle Tehdit Eden Hanımağa Lakaplı Güniz Akkuş, Gözaltına Alındı

Suç örgütü lideri Sedat Peker'e yönelik "Sana on gün süre veriyorum. Bir gece ansızın emzikle gelebilirim" tehdidiyle gündem olan 'Hanımağa' lakaplı Güniz Akkuş, İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı. "Kasten öldürme, kasten öldürmeye teşebbüs, kasten yaralama, mala zarar verme ve yağma" gibi olaylara karıştığı iddia edilen suç örgütüne yönelik operasyonda Akkuş ile birlikte bir adamı da gözaltına alındı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, suç örgütlerine yönelik yaptığı çalışmalara 'silahla birden fazla kişi ile yağma' suçundan aranmaları bulunan, liderliğini Güniz Akkuş'un yaptığı suç örgütüne yönelik dün eş zamanlı olarak operasyon düzenledi.
ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER
Operasyonlarda eski bir polis olan "Hanımağa" lakaplı Güniz Akkuş ile birlikte Mustafa Kemal Yavuz yakalanarak gözaltına alındı. İki şüpheli emniyetteki işlemlerin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.
SEDAT PEKER'İ TEHDİT ETMİŞTİ
Güniz Akkuş 2 yıl önce bir video çekerek Sedat Peker'i açıkça tehdit edip, "Bana bak Sedat Peker! Sana on gün süre veriyorum. On gün sonra bir gece ansızın ziyaretine gelirim. Ziyaretine geldiğimde de sana bu biberonu, canın sıkılmasın diye emziğini ve çocuk bezini getiririm. Bir gece ansızın emzikle gelebilirim" demişti.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER