sanalbasin.com üyesidir

banner214

Sedat Peker: "FETÖ Borsasının Mucidi Cihan Ekşioğlu"

Sezgin Baran Korkmaz'ın Paramount Hotel'in gerçek sahibinin Bahtiyar İkramoğlu olduğunu açıklayan Sedat Peker, FETÖ borsasının mucidi olarak Cihan Ekşioğlu'nu gösterdi. Ekşioğlu'nu İçişleri Bakanı Soylu'nun manevi oğlu olduğunu belirten Peker " Yaşın genç olsa da FETÖ borsasının ilk kurulmasındaki mucitlerden biri sensin" dedi.

Sedat Peker: "FETÖ Borsasının Mucidi Cihan Ekşioğlu"

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Paramount Hotel'in gerçek sahibini açıkladı: Bahtiyar İkramoğlu ismini aldı. Paramount Hotel'in gerçek sahibi aslında bu kişidir.


Twitter'dan peş peşe paylaşımda bulunan Peker, şunları yazdı:

"Sezgin Baran Korkmaz, ismini gündeme aldığımda yanındaki arkadaşlarına şöyle demiş; bizi yaktı ancak Cihan Ekşioğlu ya da Ekim Alptekin'in dosyaları ve ilişkiler ağı patlarsa gündemden anca böyle düşerim, kurtulurum. Bugünkü misafirimiz Cihan Ekşioğlu.

Süleyman Soylu'nun manevi evladı benim de eski kardeşim cihan ekşi, bu olaylar patladığında seni halaoğlu vasıtasıyla uyarmıştım. Süleyman lehine basındaki ve iş dünyasındaki tanıdıklarınla lobi çalışması yapma demiştim. Ancak gelen bilgiler yaptığın yönünde.

"Fetö Borsası'nın mücidi: Cihan Ekşioğlu"

Süleyman Soylu sana o kadar çok değer veriyor ki, herkese bir tane koruma polisi verirken, sana ekip koruması verdi, korumalar için de RenaultSymbol ve tahsisli plaka verdi (korumanın ekip olarak verilmesi çok olağanüstü bir durumdur) Gerçi senin patlayacağını anlayınca koruma kararını ve araç tahsisini 15 gün önce iptal etti. Yurt dışına kaçma diye de pasaportunu da iptal etti (şimdi anlatacağım olayların patladığında ben iptal ettim deyip kendini kurtarmak için ancak nafile). Yaşın genç olsa da FETÖ borsasının ilk kurulmasındaki mucitlerden biri sensin.

"Savcu Mesut Erdinç Bayhan dosyayı kapattı"

FETÖ'nün en önemli prenslerinden olan Burak Başlıları ayarlayıp onunla iş birliğine gittiniz. İlk işiniz Ukrayna’nın Lviv şehrindeki Victoria Gardens alışveriş merkezine çöktünüz. O alışveriş merkezinin gerçek sahibi olan A… hakkında Sabah gazetesinde Zekeriya Öz'ü yurtdışına kaçıran kişi diye haber yaptırıp adamın Türkiye'ye gelmesine engel oldunuz. Yapılan tahkikatlarda böyle olmadığı anlaşılsa da adam bir daha Türkiye’ye gelmedi.

Burak Başlılar arkadaşı olduğu için Ukrayna'daki alışveriş merkezini onun üzerine yaptı. Siz de 66 milyon dolara satıp parayı bölüştünüz. Bu senin ilk parayı bulduğun FETÖ borsası işindi. Tabi sonra Burak Başlıları FETÖ'den de kurtarman gerekiyordu. Dosyaya bakan İstanbul adliyesindeki terör savcısı Mesut Erdinç Bayhan ile görüşüp dosyayı kapattınız, sözde itirafçı yaptınız.

"Savcıya 3 milyon dolar verdiniz"

Ben inanmak istemesem de bu karar karşılığında savcıya 3 milyon dolar verdiğinizi öğrendim. Ayrıca da terör savcısının yeğeni Murat Gür İbrahimoğlu'na Sultangazi Cebeci taş ocakları bölgesinden 1,5 milyar TL bütçeli döküm işi verdirdiniz. Terör savcısının şirketlerinin ismi...

Kuzey Marmara, Kuzey İnşaat ve Bayburt Grup. Cihan Ekşi'nin, Burak Başlılar'ın ve de terör savcısının yeğeni Murat Gür İbrahimoğlu'nun HTS kayıtları incelendiğinde ilişki ağınız net olarak ortaya çıkacaktır."

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER