sanalbasin.com üyesidir

Oyuncu Ufuk Bayraktar’ın İhanet Mesajlarını Eşi Merve Bayraktar İfşa Etti!

Dağ filmindeki Bekir karakteri ile tüm Türkiye’nin beğenisini toplayan oyuncu Ufuk Bayraktar’ın, eşi Merve Bayraktar’a yaptığı ihanet mesajları sosyal medyada gündem oldu.

Oyuncu Ufuk Bayraktar’ın İhanet Mesajlarını Eşi Merve Bayraktar İfşa Etti!

Merve Bayraktar, eşi Ufuk Bayraktar’ın başka kadınla konuştuğunu ve aldattığı iddia eden konuşmalarını ekran görüntülerini sosyal medyada paylaştı.

Merve Bayraktar, eşi Ufuk Bayraktar’ın Twitter hesabından “Sizin adam sandıklarınız nokta” notuyla ifşa paylaşımında bulundu. İşte Merve Bayraktar’ın paylaştığı konuşmalar:

Kocasının bir başka kadınla olan samimi yazışmalarını ifşa eden Merve Bayraktar, hemen sonrasında da eşi Ufuk Bayraktar’ın bu yazışmaların ortaya çıkmasının ardından kendisine attığı barışma mesajlarını ifşa etti.

Ufuk Bayraktar’ın konuşmaları ortaya çıktıktan sonra eşine attığı mesajlar şöyle:

UFUK BAYRAKTAR KİMDİR?

Ufuk Bayraktar, 12 Eylül 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Sinema ve dizi oyuncusu olan Ufuk Bayraktar, liseyi Gürsoy Koleji’nde okudu. Sonra üniversiteye gitmeme kararı alan Ufuk Bayraktar, babası Cevahir Bayraktar’ın Cihangir’de işlettiği Firuzağa Kahvesi’nde çalışmaya başladı.

Kahvede çalışırken ünlü film yönetmeni Zeki Demirkubuz tarafından keşfedildi. Demirkubuz’un Bekleme Odası ile Kader adlı filmlerinde rol aldı. Daha sonra Nuri Bilge Ceylan’ın İklimler, Semih Kaplanoğlu’nun Yumurta, Cemal Şan’ın Ali’nin Sekiz Günü ve Feo Aladağ’ın Ayrılık adlı filmlerinde rol aldı.

Ezel dizisinde Tuncel Kurtiz’in oynadığı “Ramiz Dayı” karakterinin gençliğini canlandırdı. Milat dizisinde ise onun çocukluğu, genç oyuncu Hira Mert Yüce canlandırdı.

Efe Cevahir adında bir oğlu vardır.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 10:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER