sanalbasin.com üyesidir

Okullar Tüm Yaz Açık: Yaz Kursları Geliyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dün yüz yüze eğitim takvimini açıklamıştı, bugün ise yaz ayları için telafi eğitim açıklaması yaptı. Selçuk, "Okullarımız 2 Temmuz’dan, yeni eğitim-öğretim yılının başlayacağı tarihe kadar açık olacak" dedi.

Okullar Tüm Yaz Açık: Yaz Kursları Geliyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bu arada 21 Haziran'da yoğun olarak başlayacağımız sosyal, duygusal, kültürel, fiziksel faaliyetler öncesinde sistem altyapımızda yoğunluğa neden olmamak ve öğrencilerimizin erişimini kolaylaştırmak için karneleri 18 Haziran’dan itibaren öğrencilerimize açıyoruz. Dileyen karnesine 18 Haziran Cuma gününden itibaren ulaşabilecek. Selçuk şu ifadeleri kullandı;

"Okullarımız 2 Temmuz’dan, yeni eğitim-öğretim yılının başlayacağı tarihe kadar okulların fiziksel imkanlarından faydalanmak isteyen öğrencilerimiz için açık tutulacak. Yaz boyu okullarımızda çocuklarımızı ağırlayacağız, isteyen öğrencilerimize fiziksel etkinlikler, isteyen öğrencilerimize akademik programlar sunabileceğiz. Öğretmenlerimiz de bu programlarda öngörülen ders saati üzerinden görev alabilecekler"

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 21:12

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER