sanalbasin.com üyesidir

Murat Sancak'tan Sedat Peker'in İddialarına Yanıt

Suç örgütü lideri Sedat Peker yayınladığı son videoda, Suriye'ye silah ticaretinde Murat Sancak'ın önemli bir rolü olduğunu ve eski bakan Berat Albayrak'ın Sancak'ın evinde kaldığını iddia etmişti. Murat Sancak iddiaları sosyal medyadan yalanladı.

Murat Sancak'tan Sedat Peker'in İddialarına Yanıt

Murat Sancak sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, ''O şahsın yine kendi hassasiyetiyle cevap veriyorum. Suriye'de bir kibrit çöpü ticaretim olmadı ve 2 kız çocuğumun boğazından öyle olmayan bir ticaretten bir damla su bile girmedi. Allah'a çok şükür'' derken, Berat Albayrak'ın kendi evinde kaldığı iddialarının da gerçek olmadığını söyledi. 

Sancak, iddiaya dair, ''Berat Albayrak’ın saklanmaya ihtiyaç duyacak bir durumu yok. Ayrıca o kişinin tabiriyle telefon sinyalinden bakılabilir evime hiçbir zaman gelmedi. Gelse başımın üstünde yeri var, ağırlamaktan şeref duyarım'' dedi. 

Hiç bir şeyin gizli kalmayacağını söyleyen Sancak, ''Doğruysa ortaya çıkar. Bir düşünün yalansa o zaman ne diyeceksiniz? Adama haksızlık ettik diyeceksiniz. Peki ben hakkımı helal eder miyim? O zaman geldiğinde yine burdan yazarım. Ortaya atılan bir iddianın doğru olmayabileceğini hesaba katın'' diye konuştu

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2021, 21:08

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER