sanalbasin.com üyesidir

Me Nokta Ali Filmi Vizyon İçin Gün Sayıyor

Tapmaz Company öncülüğünde Yapımcılığını Metin Tapmaz ve Özgür Tapmaz kardeşlerin yaptığı sinema filmi en başta Türkiye, Avrupa ve Türk Cumhuriyetlerinde vizyona girmek için gün sayıyor.

Me Nokta Ali Filmi Vizyon İçin Gün Sayıyor

Başrollerini İlkin Oğuzhan Çakır-Merve Sevi’nin paylaştığı, aynı zamanda Ayhan Taş- Hacı Ali Konuk-Tahsin Taşkın ve Orçun Kaptan gibi usta isimlerin kadrosunu oluşturduğu Me Nokta Ali bir komedi filmi!
Uzun bir çalışmanın ardından ilk defa sinema endüstrisine dâhil olan Tapmaz Company ise; 2020 hedeflerini bir bir hayata geçiriyor. Brüksel Merkezli şirketin Kurucusu Özgür Tapmaz ulaştırma sektörüne yatırımlarının ardından sadece Türkiye değil, Türk sinemasını Dünya’ya duyurmayı hedefliyoruz dedi. Nisan 2019’da Türkiye merkezini açtıklarını, sinema sektöründe ders alınması gereken çok şey olduğunu ve emin adımlarla yollarına devam edeceklerini açıklayan Özgür Tapmaz, biz, bir level atladık. ‘’Şimdi yenilikler peşindeyiz.’’ diye de sözlerine ekledi.

Ayrıca Türkiye Ortaklarından Yapımcı Metin Tapmaz ise; Amerika, İran ve Hindistan gibi ülkelerin sinemaya büyük yatırımlar yaptığını, ancak Türkiye sinemasında herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini vurguladı.

Sinema camiasına durum komedisi tadında giriş yapan Tapmaz Company, gerekli temasları gerçekleştirdikten sonra hedeflerini ‘’Azerbaycan-Özbekistan ve Türkiye üçgeninde sinema sektörüne giriş yapacaklarını açıkladı. Bunun için gerekli teçhizat ve ekibe hazır olduklarını sözlerine ekleyen Metin Tapmaz çok yakında uluslararası medya için ABD ve Avrupa yapımları gibi projelerle Türk Sinemasına damga vurmayı hedefliyoruz.’’ Dedi.

Vizyon Tarihi: 24 Eylül 2021

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER