sanalbasin.com üyesidir

KTÜ 93 Kişi İşe Alacak! KPSS Şartı Yok

Karadeniz Teknik Üniversitesi İş - Kur aracılığı ile 85 Hizmet Görevlisinin yanı sıra 8’de güvenlik görevlisi alacak.

KTÜ 93 Kişi İşe Alacak! KPSS Şartı Yok

GÜVENLİK GÖREVLİSİ İLKOKUL MEZUNU OLABİLİR

Güvenlik görevlisinde aranan şartlar arasında en az ilköğretim ve en fazla orta öğretim mezunu olmak şartı getirilirken geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına / Belgesine sahip olmak, Başvurusunun son günü itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olmak, Güvenlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamakta seçenekler arasında.

85 HASTANE HİZMETLESİ

Hastane Hizmetli pozisyonunda göreve alınacak 85 kişide aranan genel şartların yanı sıra özel şartlarda: “Bu hizmet türünde istihdam edilecek personel için ortaöğretim kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri alanının Engelli Bakımı, Hasta Bakımı ve Yaşlı Bakımı ya da Sağlık Hizmetleri Alanının Ebe Yardımcılığı, Hemşire Yardımcılığı ve Sağlık Bakım Teknisyenliği dallarından birinden mezun olmak. Hasta bakımı ve temizliği işini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak.

Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak” ifadeleri yer aldı. Burada alınacak kişilerin öğretim seviyesi ise: Ortaöğretim (Lise ve Dengi) aranıyor. Hastane Hizmetlisi bölümünde ise yaş sınırı koyulmazken, adayların 18 yaşını bitirmiş olması isteniyor.

Her iki kısma alınacak adayların belirlenmesi için noter huzurunda kura çekimi yapılacak.

KURA ÇEKİMLERİ 10 TEMMUZDA

Toplamda 93 personelin kura çekimleri noter huzurunda 10.07.2020 tarihi saat 13:00’da yapılacak.

SON BAŞVURU 23 HAZİRAN

Her iki ilan için son başvuru tarihi ise 23 Haziran 2020 tarihi olarak açıklandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER