sanalbasin.com üyesidir

banner214

Kılıçdaroğlu: Ülkeyi Kataristan’a Döndüren Bu Zihniyeti Tarihin Tozlu Sayfalarına Göndereceğiz

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye ile Katar arasında imzalanan protokole, "Aranızda biriniz çıkıp da bu adaletsizdir diyemedi mi? Bizim çocuklar o okullara girebilmek için bütün gençliklerini heba ediyorlar! Gençler merak etmeyin, koca ülkeyi Kataristan’a döndüren bu zihniyeti tarihin tozlu sayfalarına göndereceğiz, son çırpınışları. Bu protokolleri de yırtıp atacağız" sözleriyle tepki göster

Kılıçdaroğlu: Ülkeyi Kataristan’a Döndüren Bu Zihniyeti Tarihin Tozlu Sayfalarına Göndereceğiz

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Türkiye ile Katar arasında imzalanan 'Askeri Sağlık Alanında Eğitim ve İşbirliği Protokolü'nü sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile eleştirdi. 

İktidara tepki gösteren Kılıçdaroğlu, "Kendi gencine bu kadar sevgisiz bu kadar saygısız bir iktidar işte. Hiç mi utanmıyorsunuz bunları yaparken ey Ak Parti? Aranızda biriniz çıkıp da bu adaletsizdir diyemedi mi? Bizim çocuklar o okullara girebilmek için bütün gençliklerini heba ediyorlar! Gençler merak etmeyin, koca ülkeyi Kataristan’a döndüren bu zihniyeti tarihin tozlu sayfalarına göndereceğiz, son çırpınışları. Bu protokolleri de yırtıp atacağız" dedi. 

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER