sanalbasin.com üyesidir

İntihara Kalkışan Adamdan Akıl Almaz Talep! Müzakereci Polis Alkol İsteğini De Yerine Getirdi

İntihara Kalkışan Adamdan Akıl Almaz Talep! Müzakereci Polis Alkol İsteğini De Yerine Getirdi

Samsun'da 3 çocuk babası şahıs, bunalıma girerek intihara kalkıştı. Elinde hâlihazırda bira kutusu bulunan ve müzakereci polisten de bira isteyip talebi yerine getirilen 30 yaşındaki adam, 2 saat süren ikna çabaları sonucunda intihar etmekten vazgeçti.
İlkadım ilçesi Tepecik Mahallesi Barış Bulvarı'nda bunalma giren 30 yaşındaki 3 çocuk babası K.P., çevre yolu köprüsü kenarına çıkarak intihara teşebbüs etti.
MÜZAKERECİ POLİSTEN BİRA İSTEDİ
Olay yerine ambulans, itfaiye ve polis sevk edildi. Elinde bira kutusu olan şahsı polis ikna edemeyince olay yerine müzakereci polis sevk edildi. Şahsın yanına yaklaşan müzakereci polis, uzun süre vazgeçirmeye çalıştı. Bira isteyen şahsa bira da getirten müzakereci polis, çocuğunu görmek isteyen şahsın yanına 3 yaşındaki kızını da getirip, şahsı intihar girişiminden vazgeçirmek için uğraştı.
2 SAAT SÜREN İKNA ÇABASI SONUCU İNTİHARDAN VAZGEÇTİ
Şahsı olay yerinde polis aracında bulunan eşi ile de telefonla konuşturan polis, ne yaptıysa sonuç alamadı. Bir iş yerinde motosikletli kurye olarak çalıştığı öğrenilen K.P., polisin uzun süre mücadelesi sonucu ikna olarak 2 saat süren intihar girişiminden vazgeçti. K.P. ifadesi alınmak üzere İlyasköy Polis Merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER