sanalbasin.com üyesidir

Instagram Fenomeni Murat Övüç'ten Takipçilerine Sert Çıkış "Aç Köpekler"

Instagram Fenomeni Murat Övüç oğluna aldığı Arsaların Çeşme yerine Küçükçekmece'de çıkması üzerine takipçilerinin eleştirilerine mağruz kaldı.

Instagram Fenomeni Murat Övüç'ten Takipçilerine Sert Çıkış "Aç Köpekler"

Sosyal Medya’da yaptığı paylaşımlarla ünlenen Instagram fenomeni Murat Övüç "Çeşme'den oğluma arsa aldım" diyerek elindeki tapuyu paylaştığı hikayesinde tapunun Küçükçekmece'deki bir arsaya ait olduğu ortaya çıktı. Gelen eleştiriler üzerine paylaşımını hemen kaldıran Övüç, yeni bir hikaye ekleyerek bütün tapularını sergiledi ve “Aç köpekler neyin peşindesiniz tapular çok olunca karışıyor.” dedi. 


Özellikle yaptığı yardım ve insanlara karşı yaptığı çıkışlarla gündemden düşmeyen fenomen Murat Övüç, “Burakcam’ın geleceği için güzel bir adım attık. Tapusu’da burda. Babacım hayırlı uğurlu olsun. Artık kendisinin çok özel bir arsası var. Deniz kenarında. İnşallah kullanır.” dediği hikayesinde tapu paylaşımının takipçiler tarafından yakınlaştırılıp Küçükçekmece’de olduğu tespit edilmesi üzerine çok konuşulduğu sosyal medya gündemine tekrar oturdu. Gelen eleştirilere yaptığı sert çıkışla çoğu kesimin tepkisini çeken Murat Övüç magazin gündeminde yer almaya devam edeceğe benziyor.


Murat Övüç Kimdir?

Aslen Vanlı olan Murat Övüç 1968 doğumludur ve 5 kardeşli ailenin en küçük çocuğudur. Uzun yıllar falcılık ve yaşam koçluğu yapmıştır. Sert mizahı ve ilginç kişiliğinin yanı sıra yardımseverliği ile de tanınmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020, 05:46

Besim Sami Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER