sanalbasin.com üyesidir

Giresun İtfaiyesi Her Detayı Düşünüyor

Giresun İtfaiyesi Her Detayı Düşünüyor

Giresun Belediyesi İtfaiye teşkilatı vatandaşın can ve mal güvenliğini korumak için mesai saati gözetmeksizin görev başında olurken her geçen gün de farklı yenilikleri hizmete sokuyor.
Bu kapsamda, şehrin çeşitli noktalarında bulunan yangın hidrantları (Yangın anında itfaiyenin su aldığı yer) elden geçiriliyor. Ekonomik ömrünü tamamlamış olanlar yenileriyle değiştirilirken, ihtiyaç olan bölgelere de hidrantlar yerleştiriliyor.
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun İtfaiyesi’nin daha hızlı ve daha etkili müdahale edebilmesine imkân sağlayacak tüm çalışmaları yaptıklarını belirterek: “Bizim için stratejik yapı olan itfaiyemiz olmazsa olmazımızdır. Her şeyden önce burada personelimizin fedakârca yaptığı çalışmaları görüyoruz, biliyoruz. Canlarını ortaya koymak suretiyle nerede bir sıkıntı olsa orada kendilerini buluyorlar. O sıkıntıyı gidermeye gayret ediyorlar. Şunu gururla söylüyorum; İtfaiyemiz modern, araç, gereç ve ekipmanı, donanımlı personeli ile bugün Türkiye'nin sayılı teşkilatlarından birisidir ve her geçen gün son teknoloji ile kendisini yenilemektedir” dedi.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER