sanalbasin.com üyesidir

Faroz Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Heyeti, Rektörümüzü Ziyaret Etti

Faroz Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Heyeti, Rektörümüzü Ziyaret Etti

Faroz Sosyal Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mahir SEVGÜL, Sekreter Ahmet Burhan ALTUNAYOĞLU ve Dernek Üyesi Ahmet Salih ÇAKIR, Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI’yı makamında ziyaret etti.
Derneğin kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi verilen ve geliştirilebilecek iş birliklerinin önemine vurgu yapılan ziyarette, çalışmalarının hedefinde “İnsan ve Trabzon” olmak üzere iki hedef bulunduğu aktarıldı. Dernek Başkanı Mahir SEVGÜL konuşmasında “İnsan sağlıklı mutlu, umutlu; Trabzon da güzel ve hakiki durumunda olmalıdır. Gayemiz güzel vatanımızın bir parçası ve konuşulan ilk on şehirden biri olmak; tarihi çok çok eski Trabzonumuza müspet yönde katkıda bulunmak, paylaşmak, istihdam oluşturmak ve istikbaline sermaye bırakmaktır. Trabzonumuzun oluşum ve ahvali konusunda Rektörümüze geçmiş, bugün ve yarını anlatan 2018 yılı raporumuz ile 2019 yılı tespitler ve tekliflerin bulunduğu dökümanımızı sunduk. Şehrimiz konusunda çok hassasız. Bu konuda dileğimiz istişare etmektir. Arzumuz, bizlerin ucundan yakalayıp yaşadığı hakiki Trabzon’u çocuklarımızın, torunlarımızın da yaşamasıdır. Bizleri çalışma grubunuza dâhil ettiğiniz için teşekkür ederiz. Rektörümüzün olumlu yaklaşımından mutlu olduk. Ortak çalışma arzusundayız.” dedi.
Rektörümüzün duyduğu memnuniyeti aktardığı ziyaret, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.

Alaattin Arda Gündoğdu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER