sanalbasin.com üyesidir

Ekrem İmamoğlu Trabzon'da Halk İle Bayramlaştı

Ekrem İmamoğlu Trabzon'da Halk İle Bayramlaştı

Ekrem İmamoğlu Trabzon halkı ile bayramlaştı ve kısa bir konuşma yaptı 

İşte o konuşmadan bir özet

Allah'a şükürler olsun Allah bize iki bayram yaşattı Trabzonspor şampiyon oldu maç günü kızım ile maçı evimde izledim maçtan sonra kızımla sarılarak ağlaştık bunu görenler vay efendim ekrem neden ağladı dediler bizim sorunumuz bu karalamak bizi karalamaya çalışıyorlar ama size söylüyorum istanbul'da güler yüzlü başkan olacak dedim bakın artık var Allah şahit memleketin hangi insanı olursa olsun benim için Trabzonlu'da bir Diyarbakırlı'da bir doğrusu bu değil mi hemşerilerim bir belediye başkanı vatandaşı ayıramaz memleketi yönetenlerde ayıramaz bana oy vermeyenler bertaraf olsun diyemez dedirtmeyeceğiz bu duygu ve bakış açısına hep birlikte son vereceğiz dayısı amcası varsa işe girsin yoksa girmesin böyle bir şey yok kimsenin hakkını yedirtmeyeceğiz hemşerilerim dedim ya sizinle bayramlaşmaya geldik bayramınız kutlu olsun Trabzonspor'un şampiyonluğu kutlu olsun ben size 16 milyon hemşerinizin selamını getirdim.

Biz bu ülkenin huzuru için en ön sırada mücadele ederiz.

Önümüzde zor bir süreç var 1 yıl dişimizi sıkacağız aynen İstanbul'da olduğu gibi benim partim istanbula aday gösterdi dediki seni istanbula aday yapıyoruz bunu yapan sayın Kılıçdaroğluna minnet sunuyorum. Kılıçdaroğlu ve Akşener'in sizlere çok selamı var. ben Ak partilininde oyunu aldım oylar sandıkta karıştı ben sanıyorum ki 16 milyon İstanbul'luda bana oy verdi. Bugünki iktidara oy verenleride bu zulümden kurtaracağız. Devletin eli şefkattir ama şu an devletin eli korku ve endişe bu böyle olamaz biz bunu değiştireceğiz. Devletin aklı herkese yeter ama bir kişinin aklı sadece kendine yeter. Biz Mustafa Kemal Atatürk için  mücadele edeceğiz. Yanlış dış politikalar şu an ülkede olan mülteci krizi patlak verdi ama biz bu sorunuda çözeceğiz. Millet olarak güçlü olacağız sadece bir avuç insanın güçlü olduğu bir Türkiye olmayacak herkes güçlü olacak.

Boztepe'ye dikilen viyadükler yakıştı mı Allah aşkına içim yanıyor o direklerin orada ne işi var güzelim manzara yok oldu gitti yazık oldu keşke olmasaydı orada o direkler.

Sizden söz istiyorum hemşerilerim

 Her şey daha güzel olacak  oluyor merak etmeyin sizi sevgi ile kucaklıyorum hepinizi çok seviyorum kalın sağlıcakla.

Alaattin Arda Gündoğdu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER