sanalbasin.com üyesidir

Devlet-Mafya İlişkisinin Medya Ayağı Da Ortaya Saçıldı: Hadi Özışık

Mafya elebaşı Sedat Peker, gazeteci Hadi Özışık ile yaptığı görüşmeyi yayınladı. Görüşmede Özışık'ın Süleyman Soylu adına pazarlık yapmaya çalıştığı görülüyor.

Devlet-Mafya İlişkisinin Medya Ayağı Da Ortaya Saçıldı: Hadi Özışık

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Sedat Peker'e "yeni video yayınlama, kapatalım bu işi" diye mesaj gönderip göndermediğini sormuş, aracı olarak ise bir gazeteciyi yolladığını belirtmişti.

O gazetecinin Hadi Özışık olduğu ileri sürülmüştü.

Hadi Özışık, Halk TV'ye açıklama yaparak, "Görüşen şerefsizdir" ifadeleriyle iddiayı yalanladı. Ancak Sedat Peker, söz konusu görüşmenin videosunu yayınladı. Hadi Özışık'ın Peker ile konuşmasında Süleyman Soylu ve oluşan gündeme ilişkin Peker'e bilgi verdiği görüldü.

İki videoyu peş peşe paylaşan Peker, "Kıymetli dostlarım, İnternethaber sitesinin sahibi olan Hadi Özışık - Süleyman Özışık kardeşler en yakınları olan Süleyman Soylu'yla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar. 'Söyleyen şerefsizdir' demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem" notunu düştü.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER