sanalbasin.com üyesidir

Devlet Bahçeli’den Müge Anlı’ya Tebrik Mesajı

Devlet Bahçeli’den Müge Anlı’ya Tebrik Mesajı

Yeni sezona başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Devlet Bahçeli'den övgü dolu sözler. Bahçeli, "Türk televizyonlarındaki sosyal sorumluluk bilincinin en güzel örneklerinden biri olan ve beğeniyle takip edilen programınızın yeni yayın dönemini tebrik ediyorum." sözleriyle bir mesaj gönderdi. Mesajı canlı yayında okuyan Müge Anlı, Bahçeli'ye teşekkürlerini iletti.
Müge Anlı'nın programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, yeni sezonuyla ekranlardaki yerini aldı. Programın yeni yayın döneminde Anlı'ya pek çok tebrik mesajı gelirken, stüdyo adeta çiçek bahçesine döndü.
BİR TEBRİK MESAJI DA BAHÇELİ'DEN
Müge Anlı, bugünkü yayınında gelen mesajları okurken, bir tebrik mesajının da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den geldiğini söyleyerek, "Yine çiçekler ve güzel dilekler gelmeye devam ediyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den bir mesaj geldi." dedi.
"DİKKATLE TAKİP EDİLEN BİR PROGRAM"
Bahçeli'nin "Sayın Müge Anlı, Türk televizyonlarındaki sosyal sorumluluk bilincinin en güzel örneklerinden biri olan beğeniyle ve dikkatle takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni yayın dönemini tebrik ediyorum." sözleriyle göndermiş olduğu mesajı sesli bir şekilde okuyan Anlı, MHP liderine teşekkürlerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2021, 13:14

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER