sanalbasin.com üyesidir

ÇORUH EDAŞ’TAN GÖZDE TURİZM MERKEZİ SERA GÖLÜ’NE YATIRIM

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ), Trabzon’un Akçaabat ilçesinde bulunan gözde turizm merkezi Sera Gölü’ndeki aydınlatma projesini tamamladı. Sera Gölü’ndeki yatırım çalışmasıyla birlikte Trabzon iline 2023 yılının ilk 6 ayında toplam 315,43 Milyon TL yatırım gerçekleştirildi.

ÇORUH EDAŞ’TAN GÖZDE TURİZM MERKEZİ SERA GÖLÜ’NE YATIRIM

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. (Çoruh EDAŞ), Trabzon Sera Gölü’nde kesintisiz enerji odaklı çalışmalarını tamamladı. Bölgenin önemli turizm bölgelerinden biri olan Sera Gölü için yol aydınlatma projesi tamamlanarak bölgedeki elektrik altyapısı güçlendirildi. Sera Gölü’ndeki yatırım çalışmasıyla birlikte Trabzon iline 2023 yılının ilk 6 ayında toplam 315,43 Milyon TL yatırım gerçekleştirildi. 

AYDINLATMA YATIRIMI İLE KAZALARA KARŞI ÖNLEM

Sera Gölü’nde bulunan ve 2 bin 200 metre uzunluğunda olan aydınlatma yatırımıyla 61 adet galvaniz poligon direkli yeraltı kablolusu tesis edilirken yeni nesil led aydınlatma armatürleri kullanılarak estetik ve yüksek verimli bir aydınlatma sağlandı. Ayrıca yapılan yatırımlar ile bölgede meydana gelebilecek trafik kazalarının da önüne geçilmiş oldu.

“KALİTELİ HİZMET VE KESİNTİSİZ ENERJİYE YÖNELİK ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Çoruh EDAŞ Trabzon İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Trabzon, ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi konumunda. Çoruh EDAŞ olarak kesintisiz enerji odaklı çalışmalarımız kapsamında Trabzon genelinde de yatırımlarımız aralıksız devam ediyor. Abonelerimize kaliteli hizmet ve kesintisiz enerji sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çalışmalarda sağlamış oldukları destekler için Akçaabat Belediyesine teşekkürlerimizi sunarız” denildi.

Alaattin Arda Gündoğdu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER