sanalbasin.com üyesidir

Cipi, Osmangazi Köprüsünde Terk Edilmiş Halde Bulunan İş İnsanından Haber Alınamıyor

Cipi, Osmangazi Köprüsünde Terk Edilmiş Halde Bulunan İş İnsanından Haber Alınamıyor

Osmangazi köprüsünde kapıları açık halde bulunan cip, emniyeti harekete geçirdi. Cipin koltuğunda kimlik, ehliyet ve cep telefonu bulunurken, aracın Bursalı iş insanı Erhan Ersoy'a ait olduğu belirlendi. Ersoy'un intihar etmiş olma ihtimali üzerinde duran ekipler denizde arama başlattı.
Sabah saatlerinde Osmangazi köprüsü üzerinde park halinde duran 16 E 1910 plakalı cipi fark eden sürücüler, durumu polis ekiplerine bildirdi.
KİMLİĞİ VE TELEFONU YOLCU KOLTUĞUNDA BULUNDU
Bunun üzerine harekete geçen polis, köprü güvenlik elemanları ile birlikte olay yerine geldiğinde kapıları açık halde bırakılan Bursa plakalı cipin yolcu koltuğuna bırakılmış, Erhan Ersoy adına düzenlenmiş kimlik ve ehliyet ile bir adet cep telefonu ve kâğıt 5 lira buldu.
İNTİHAR İHTİMALİ ÜZERİNDE DURULUYOR
Ersoy'un intihar etmiş olma ihtimali üzerine polis ekipleri sahil güvenlik ve deniz polisi ile birlikte denizde arama başlattı.
İŞ İNSANI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ
Bursalı iş insanı 42 yaşındaki Erhan Ersoy'un evli ve çocuk sahibi olduğu, Bursa'da ve İstanbul'da çok sayıda AVM'de fırınları bulunduğu öğrenildi. Polis Erhan Ersoy'un ailesine ulaşıp yakınlarına olayla ilgili bilgi verdi. Ersoy'un haberini alan ailesinin olay yerine gittiği belirtildi.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER