sanalbasin.com üyesidir

Celil Hekimoğlu: Bu Yerleşkeye Yeni Fakülteler Yakışır

Avrasya Üniversitesi'nin yeni yerleşkesini ziyaret eden Hekimoğlu Futbol Kulübü Başkanı ve iş adamı Celil Hekimoğlu "Bu Yerleşkeye Yeni Fakülteler Yakışır" dedi.

Celil Hekimoğlu: Bu Yerleşkeye Yeni Fakülteler Yakışır

Avrasya Üniversitesi’nin yeni yerleşkesi ziyaretçi akınına uğradı. Bayram öncesinde Trabzon milletvekili Salih Cora’nın da ziyaret ettiği Kaşüstü Yerleşkesini bugün Hekimoğlu Futbol Kulübü Başkanı İş Adamı Celil Hekimoğlu ve kulübün Başkan Yardımcısı İş Adamı Alper Bektaş ziyaret etti.

Avrasya Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı  Ömer Yıldız misafirlerine üniversitenin yeni yerleşkesini gezdirdi. Yıldız “ Avrasya Üniversitesi olarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Üniversitemiz Pelitli, Yomra, Yalıncak ve Çimenli yerleşkelerinin ardından şimdide Kaşüstü Yerleşkesi ile beşinci yerleşkesini hizmete açmaya hazırlanıyor. Bu yerleşkemizde öğrencilerimiz için derslikler, amfiler, laboratuvarların yanı sıra yarı olimpik yüzme havuzundan, çok amaçlı kapalı spor salonuna, basketbol sahasından, sauna ve pilates salonuna kadar her şey  düşünülmüş ve tamamlanmıştır. Şimdiden öğrencilerimiz için hayırlı olsun. Üniversitemiz sadece ülkemizde değil tüm dünya üniversiteleri arasında hem alt yapısı hem eğitim kalitesi olarak yarışır duruma getirmek için çaba sarf etmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Hekimoğlu Futbol Kulübü Başkanı Celil Hekimoğlu ise hayranlığını gizlemedi. Başkan Hekimoğlu “ Sayın başkan her yaptığı işte en iyisini yapar, burada da onu görüyoruz. Tüm detayları düşünülmüş, kaliteden taviz verilmeden inanılmaz bir yerleşke ortaya çıkmış. Avrasya Üniversitesi’ne yeni yerleşkesi hayırlı olsun. Burada şunu söylemeden geçemeyeceğim bölgemizde ihtiyaç duyulan Hukuk Fakültesi, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği ve Eğitim fakültesi buraya yakışır. İnşallah bu fakülteler açılırsa daha da mutlu olacağız. Karadeniz bölgesinin tek vakıf üniversitesi olan Avrasya Üniversitemizi hayranlıkla izlemeye devam ediyoruz’’ dedi.

matadorbet 650px; height: 434px;" />

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER