sanalbasin.com üyesidir

Burçları Bu Hafta Neler Bekliyor?

Ocak ayının 3. haftasında burçları neler bekliyor? Hangi burçlar nelere dikkat etmeli?

Burçları Bu Hafta Neler Bekliyor?

Ocak ayının 3. haftasından itibaren hangi burçların hayatında neler oluyor inceledik. İlk olarak bu hafta gezegenlerin kombinasyonuna göre ilişkisi olan koç burçları son derece kıskanç olabilirler. Genellikle tutku ile beslenen koç burçları yenilikçi olmaya özen göstererek geçmişe sünger çekmeliler. Bu hafta sağlık ile ilgili konuları ertelememeli aksine daha çok özen göstermelidirler. Koç burcu iş hayatınıda arka plana atmamalıdır. Aşk hayatından şanssız olan boğa burçlarını ise iş ve kariyer hayatında güzel gelişmeler bekliyor. Araştırmacı sezgilerini dinleyerek hareket etmelidirler. Boğa burcunu şok edici olaylar bekliyor olabilir. Dikkatli kalın ve asla vazgeçmeyin. İkizler burcu  bu hafta ilişkilerinde yıpranma ve negatiflik yaşayabilirler. Hayatınızdan memnun kalmaya çalışın. Bekar ikizleri aşk hayatında şanslı bir dönem bekliyor ancak gezegenler partneriniz olacak kişiyi iyice tanımanızı ve gözlemlemenizi tavsiye ediyor. Kendinizi önemsemeyi unutmayın. İlişkisi olan yengeç burçları partnerlerine kendi sınırlarını koymalı, önceliklerine karar vermeli ve değerli olduklarını kendilerine devamlı olarak hatırlatmalıdır.

Aslan burçları anlayışlı olmayı başarabilirlerse ortaklık ve kişisel ilişkilerde daha başarılı olacaklardır. Yaşadığınız ailevi sorunlar zaman içerisinde çözüme ulaşacaktır. Sorunlu olan ilişkilerinde daha yapıcı ilerlemeler aslan burcu için görülebilir. Hakettiğiniz hayatı yaşayın. Ortaklık ve kariyer hayatında başarı başak burçlarını bekliyor. Sosyal, iş ve ilişki iletişimlerine dikkat etmeliler. Bu hafta içerisinde gergin olabilirsiniz. Kendinizi sakin ve huzurlu kalmak için telkin etmelisiniz. Başkaları için kendinizden vazgeçmemelisiniz. Terazi burçları diş sağlıklarına bu hafta dikkat etmeliler. Aşk hayatınızda güzel bir dönem sizi bekliyor. Kalbi boş olan terazilerin her an hayatlarına yeni birisi girebilir. İlişkisi olan terazi burçları sürpriz bebek haberi alabilirler. Akrep burçları bağışıklık sistemlerine bu hafta oldukça dikkat etmelidirler. Düşünmeden hareket etmemelisiniz. Çünkü istemeden kalp kırabilirsiniz. Ne istediğinizin bilincinde olun su bazen göründüğü kadar berrak olmayabilir.

Yay burçlarını kariyerlerinde önemli gelişmeler bekliyor. Bedensel hasarlara karşı dikkatli olmalılar. Belirsizlikler son buluyor, güzel haberler için beklemede kalın. Kendinizi dinlemeye özen göstermeyi unutmayın. Bu hafta öfkesine sahip çıkması gereken bir diğer burç ise oğlak burcudur. İlişkisi olan oğlaklar ciddi kararlara adım atabilir. Kalbi boş olan oğlaklar ise yeni tanıştığı kişilerle yeni yollara çıkabilirler. Fikirlerinizi gerçekleştirmekten korkmayın. Kova burçları güzel bir döneme giriş yaptılar. Şans sizin elinizde unutmayın. Aşk hayatlarında dikkatli olmalı ve partnerlerine güvenmeliler. Özel hayatlarıyla ilgili durumları 3. şahıslara taşımamalıdırlar. Yalnız olan kovalar yeni bir ilişki için hazır olup olmadıklarını iyice düşünmelidirler. İş ve kariyer açısından şanslı bir döneme giriş yapan balık burçları ise güvensiz iş ortaklıklarını ortadan kaldırmalılar. Şikayetlerinizi muhattabı ile paylaşmalı ve yargılayıcı tavırlardan kaçınmalısınız. Başkasının üzüntüsü sizin mutluluğunuz değildir. Kendinize inanın.

Ayşe Nur Seymen

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER