sanalbasin.com üyesidir

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Oyuncuları Kimler?

Bir Zamanlar Çukurova'nın 4. sezonu için geri sayım başladı. Mayıs ayında 3.sezonu kapatan dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyordu. Perşembe gecelerinin zirvesinde yer alan dizinin yeni sezon çekimleri başladı. Yeni sezonla birlikte diziye birçok isim veda etti ve yeni oyuncular dâhil oldu.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? Bir Zamanlar Çukurova 4. Sezon Oyuncuları Kimler?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 4.SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bir Zamanlar Çukurova, sezon finalinin üzerinden yaklaşık 3 ay geçmesinin ardından yeni sezonu araştırılan diziler arasında yer aldı. Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni sezonuna 9 Eylül 2021 Perşembe akşamı ekranlarda yerini alacak.
Bir Zamanlar Çukurova'nın dördüncü sezon çekimleri Adana'da başladı. Bir Zamanlar Çukurova 4.sezonunda Demir Yaman karakterini canlandıran Murat Ünalmış dizide olmayacak. Yeni sezonda ise İbrahim Çelikkol Hakan Gümüşoğlu karakteri ile boy gösterecek.  İbrahim Çelikkol, gizemli, karizmatik ve adaletli bir İzmirli olarak Adana coğrafyasında uzun yıllardır devam eden birçok hikâyenin içinde yerini alacak.
İhtiraslı, savaşçı, gözü pek kişiliğiyle öne çıkan Hakan Gümüşoğlu, Çukurova'daki pek çok ismin tam tersi, tüm zenginliğini kendisi elde etmiş bir işadamı. İzmir'de başlayan yaşamı, üniversite yıllarında Berlin'de bir dönem Demir Yaman ile kesişmiş. Ve yıllar sonra Demir'in hayatında kaynağı bilinmeyen düşmanlıkları ve Demir'le üniversite yıllarına uzanan bağı ile hikâyenin karanlıkta kalmış düğümlerini çözerek Çukurova'nın altını üstüne getirecek. Diziye transfer olan Erkan Bektaş'ın canlandırdığı Abdülkadir Keskin karakteri ise hikâyeye farklı bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 03:05

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER