sanalbasin.com üyesidir

Beş Konuda Adı Geçiyor: 9. Bölümünün Yıldızı Veyis Ateş

Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker, Youtube üzerinden yayınladığı video serisinin 9. bölümünde anlattığı 5 konunun içinde de Habertürk ekran yüzü Veyis Ateş’ten bahsetti. Veyis Ateş, Twitter'da en çok konuşulanlara girdi.

Beş Konuda Adı Geçiyor: 9. Bölümünün Yıldızı Veyis Ateş

Sedat Peker, Dubai’de bir otel odasında çektiği anlatımlarını  2 Mayıs 2021’den beri sosyal medya platformu Youtube üzerinde paylaşmaya başladı. İlk videolarda Mehmet Ağar’ı hedef alan Peker zamanla anlattıklarını İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun çevresine odakladı. Sedat Peker, videoları ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile arasındaki ilişkiyi ve kanıtlarını sunmaya çalıştı.
 

Veysi Ateş 1. konu: Paramount Otel Kadrosu


Bugün yayınlanan 9. ve son videoda Sezgin Baran Korkmaz’ın yurtdışında çıkışıyla ilgili iddiaları anlattı. Bodrum’da Korkmaz’a ait lüks Paramount otelde hakim, savcı, emniyet müdürü ve gazetecilerin kaldığını ileri sürdü. Burada hem Rasim Ozan Kütahyalı’dan hem de Veyis Ateş’ten bahsetti. Sezgin Baran Korkmaz'ın lüks otelinde ücretsiz kalanlara 'Paramount Kadrosu' diyen Peker, Veyis Ateş için "o da kadrodaydı" dedi.

Veyis Ateş 2. konu: 45 milyon Dolar

Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile arasındaki ilişkiyi kanıtlamak için daha önceki videolarında adından sıkça söz ettiği Erdal Aras’ı tekrar anımsattı. Erdal Aras için sağ kolum diyen Sedat Pekeri Aras’ın yardımcılığını Veyis Ateş’in yaptığını söyledi. Erdal Aras’ın Demokrat Parti döneminde Soylu ile birlikte olduğunu belirten Peker, aynı dönemde kendilerine destek olduğunu da önceki videolarında anlatmıştı. 

Sedat Peker, Sezgin Baran Korkmaz'ın Süleyman Soylu ile İçişleri Bakanlığı'nda 6 Aralık 2020'de görüştüğünü ileri sürdü. Peker, bu görüşmede Soylu'nun Korkmaz'a bir iş adamından alacağı 45 milyon doları unutmasını söylediğini iddia etti. 45 milyon dolarlık alacakla ilgil devamındaki telefon trafiğinde Haberturk'ün ekran yüzü Veysi Ateş'inde devreye girdiğini Sedat Peker anlattı. 

Veysi Ateş 3. konu: Akşam yemeği


Habertürk’ün tanınan ekran yüzü ile Veyis Ateş’le yemek yediklerini de anlatan Sedat Peker, yemekte yaptıkları sohbetten de ipuçları verdi. Peker, Veyis Ateş’i n kendisini entellektüel bulduğunu açıkladı.

Veyis Ateş 4. konu: İsmail Saymaz'ın sorusu

 
Sedat Peker, Süleyman Soylu’nun Habertürk TV ekranlarında yaptığı söyleşiye değinirken de Veysi Ateş’i andı.Peker, Veyis Ateş’i Süleyman Soylu’yu korumak için İsmail Saymaz’In sorusunu engellemekle suçladı.

Veyis Ateş 5. konu: Sağlık Bakanlığı'nda para anlaşmazlığı

 
Sedat Peker, Veyis Ateş'in Sağlık Bakanlığı'nda bir konuda birisiyle para sorunu yaşadığını anlattı. Anlaşmazlığın detaylarını vermeyeceğini söyleyen Sedat Peker, Veyis Ateş'in anlaşmazlık yaşadığı kişinin sevdiği bir aileye mensup olduğunu açıkladı. Peker, anlaşmazlık sonunda parayı Veyie Ateş'İn aldığını belirtti.

Twitter'da en çok konuşulanlar arasında

Sedat Peker'in Veyis Ateş'e farklı başlıklarda 4 kez değinmesi, Twitter'da en çok konuşulanlar diye anılan Twitter Trends listesinde ilk sıralara girdi. Twitter Trends'de 'Veyis Ateş' başlığı videonun yayına verildiği ilk saatlerden akşama kadar yukarıda kaldı. 

Tatil fotoğrafını Google Map'den eşleştirdiler


Ayrıca Sosyal medya kullanıcıları Veyis Ateş'in Instagram'daki veyisates hesabından 20 Temmuz 2020'de paylaştığı fotoğrafın ile The Bodrum by Paramount Hotels'in Google Maps ve tanıtımlarındaki iskele üstü çardakların benzerliğini yakaladı. Bunun üzerine Veyis Ateş'in 20 Temmuz 2020 tarihli paylaştığı fotoğrafın altında kullanıcılardan tepki yorumları gelmeye başladı.

Veyis Ateş hakkında Instagram yorumlarından bazıları:

klc__esra: Bedava tatil baldan tatlıdır ????????

4hakanpolat1: veyis yalnızlık çekiyor musun

sinasihoyuklu: Veyisin en sevdiği yemek;çökertme kebabı

hamit.cilesiz: Bedavaymış gibi çek ????

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 22:53

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER