sanalbasin.com üyesidir

Başkan Mumcu Gurbetteki Öğrencilerle Buluştu

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu İl Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından organize edilen Ramazan Bayramını ailelerinden uzakta geçiren Karadeniz Uluslararası Öğrenci Derneği üyesi öğrencilerle ikamet ettikleri yurtlarda bir araya geldi.

Başkan Mumcu Gurbetteki Öğrencilerle Buluştu

Memleketlerine gidemeyen uluslararası öğrencilerle bir nebze aile sıcaklığı yaşatmak istediklerini belirten  İl Başkanı Mumcu "Karadeniz Teknik Üniversitesinde okuyan yabancı öğrenciler de bizim evlatlarımız sayılır. Malum pandemi koşullarında evlerine gidemeyen öğrenci kardeşlerimize burada ev sahipliği yapıyoruz. Bizler onların Trabzon'daki aileleriyiz. Her zaman kıymetli misafir öğrencilerimizin yanında olacağız."dedi. 


Bayramların İslâm Âleminin ve mazlum coğrafyaların birlik ve beraberliği pekiştirtiğini belirten İl Başkanı Dr Sezgin Mumcu "Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını hayırlısıyla tamamladık. 
Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri ve dualarımızı kabul eylesin .
Bu vesileyle herkesin Mübarek Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, aile ve yakınlarıyla birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum."ifadelerini kullandı.

Pandemi koşullarına uygun şekilde gerçekleşen bayramlaşmada İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu öğrencilere tatlı ikram etmesinin ardından toplu fotoğraf çekilerek program tamamlandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2021, 23:04

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER