sanalbasin.com üyesidir

Başkan Mumcu Engelli Vatandaşın Hayalini Gerçekleştirdi

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu engelli vatandaş Levent Baytar'ın hayalini gerçekleştirdi.

Başkan Mumcu Engelli Vatandaşın Hayalini Gerçekleştirdi

Trabzon Erdoğdu Mahallesi'nde ikamet eden engelli vatandaş Levent Baytar yaşadığı ekonomik sorunlar nedeniyle ihtiyacı olan akülü tekerlekli aracı alamıyordu. 

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu'ya ulaşan Engelli vatandaş Levent Baytar akülü araca ihtiyacı olduğunu ve maddi durumunun bozuk olması nedeniyle alamadığını bildirdi.  

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu da engelli vatandaşın durumu ile alakalı araştırma yaparak istediğin akülü tekerlekli aracı kendisine temin ederek hayallerini gerçekleştirdi. 

Türkiye'nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 19 yıllık AK Parti iktidarı boyunca engelli hakları konusunda dünya standartlarını yakaladığını dile getiren İl Başkanı Dr. Mumcu "Devletimiz ve Hükümetimiz yalnızca engelli hakları ile ilgili değil her konuda vatandaşlarımızın yanında, her daim onlara destek olarak yaşamlarını kolaylaştırmak gayreti içerisinde. Bizler AK Parti iktidarı olarak engelli vatandaşlarımızın tüm imkanlardan faydalanabilmesi adına büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Devlet olarak vermiş olduğumuz desteklerin yanı sıra tüm kurum ve kuruluşlarımızla hem kendi imkânlarımızla engelli vatandaşlarımızın yanındayız."dedi. 

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı bünyesinde Engelli Koordinasyon Merkezi oluşturulduğunu dile getiren İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu "Partimiz engelli vatandaşlarımıza destek olmak adına büyük bir hassasiyetle çalışmaktadır.  Bünyemizde kurmuş olduğumuz Engelli Koordinasyon Merkezi ile engelli vatandaşlarımıza ulaşarak sorunların çözümü noktasında elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyuyoruz. Engelli vatandaşlarımıza birebir iletişim halinde olan Engelli Koordinasyon Merkezi sorumlumuz İl Yönetim Kurulu Üyemiz Volkan Bozali’dir.  Engelli vatandaşlarımızla iletişim sürecini hassasiyetle takip ediyoruz. Bu vesileyle; bütün engelli vatandaşlarımızı ve yakınlarını yaşadıkları sorunlara çözüm bulmak adına Engelli Koordinasyon Merkezimize davet ediyoruz."

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 18:46

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER