sanalbasin.com üyesidir

Başkan Genç, Yalıncak’ta Vatandaşları Dinledi

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, cuma namazından sonra Yalıncak Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşarak bir süre sohbet etti.

Başkan Genç, Yalıncak’ta Vatandaşları Dinledi

Vatandaşların Berat Kandili’ni tebrik eden Başkan Genç, dile getirilen konuların çözülmesi için ilgili birim müdürlerine ivedilikle talimat vereceğini söyledi.

“BİRÇOK ALANDA ATILIM YAPTIK”

Vatandaşların talep ve sıkıntılarını tek tek not aldıran Başkan Genç, “Şehrimizde kurumların çok ciddi altyapı çalışmaları oluyor. Bir yandan TİSKİ eskiyen su hatlarını yenilerken, diğer yandan doğalgaz, Telekom ve elektrik kurumları da kendi çalışmalarını yürütüyor. Ortahisar ilçemizde bulunan 86 mahallemizde yapacağımız proje ve hizmetleri belli bir plan dahilinde yapıyoruz. Plan ve programlarımızı vatandaşlarımızın ve mahalle muhtarlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda oluşturuyoruz. Bu şekilde vatandaşlarımızla karşılıklı etkileşim içinde bulunarak mahallelerimizin sorunlarını çözmek için elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz. Üniversite öğrencilerimizin de yoğun yaşadığı Yalıncak Mahallesi’nde yeşil alan ve parklardan tutun da kaldırımların yenilenmesine kadar birçok alanda çalışmalar yürüttük.” dedi.

“BİRAZ DAHA DİŞİMİZİ SIKMAMIZ GEREKİYOR”

Salgından korunma tedbirlerine uymamanın büyük bir vebal olduğunu kaydeden Başkan Genç, “Toplum sağlığını, insanların yaşam hakkını ilgilendiren böylesine önemli bir konuda ihmalkâr davranmak büyük bir kul hakkıdır ve vebaldir. Bunun bilincinde olmalıyız. Yeterli aşılama çalışmalarıyla birlikte bütün bu yasaklar da ortadan kalkacaktır. Biraz daha dişimizi sıkmamız gerekiyor. Özellikle de baharın aylarının başladığı bugünlerde…” diye konuştu.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER