sanalbasin.com üyesidir

Başak Cengiz'i Öldüren Can Göktuğ Boz, Yarım Saat Elinde Kılıçla Sokakta Dolaşmış!

Başak Cengiz'i Öldüren Can Göktuğ Boz, Yarım Saat Elinde Kılıçla Sokakta Dolaşmış!

İstanbul Ataşehir'de meydana gelen korkunç olayda, mimar Başak Cengiz'i kılıçla katledilen Can Göktuğ Boz'un yeni görüntüleri ortaya çıktı. Boz'un elindeki kılıçla sokakta gezdiği görülüyor.
Ataşehir'de geçtiğimiz günlerde meydana gelen ve tüm Türkiye'yi yasa boğan Başak Cengiz cinayetine ait görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Genç kızı vahşice katleden Can Göktuğ Boz'un elindeki kılıçla sokakta dolaştığı anlara ilişkin görüntüler, izleyenleri bir kez daha dehşete düşürdü.
OLAYDAN SONRA SİTEYE DÖNDÜ
Ataşehir'de oturduğu sitenin önündeki yola çıkan Can Göktuğ Boz, saat 18.25'te elindeki kılıçla Mimar Başak Cengiz'e saldırdı. Saldırgana çevredekiler engel olmak istedi. Ancak elindeki kılıç nedeniyle yanına yaklaşamadı. Saldırgan koşarak yolun karşısına geçerek uzaklaştı. Güvenlik kamerası kayıtlarındaki saate göre saldırgan oturduğu siteye ise yaklaşık yarım saat sonra döndü. Saat 18.56'da siteye dönen Can Göktuğ Boz'un elinde yine kılıç olduğu görülüyor.
KILICI, İNTERNETTEN SATIN ALDI
Saldırgan ifadesinde evinde bulunan çok sayıda bıçak ve kılıç türü kesici aleti internet ve av bayilerinden aldığını, aldığı bıçakların 'dandik' olduğunu görünce iyi bıçak alana kadar birçok kez bıçak aldığını söyledi. Cinayette kullandığı kılıcını 'Kung fu kılıcı' olarak adlandıran katil zanlısı Can Göktuğ Boz, internetten satın aldığı kılıcının sağlam olduğunu da vurguladı.
UNUTKANLIK TEDAVİSİ GÖRMÜŞ
Uyuşturucu ve unutkanlık nedeniyle de tedavi gördüğünü, bunların dışında herhangi bir hastalığı olmadığını öne süren Boz, cinayeti canı sıkıldığı için işlediğini de ifadesinde açıkladı. Olay günü spor yaptıktan sonra karamsarlık ve mutsuzluk hissettiğini ve kılıcını çantasına koyarak sokağa çıktığını anlatan katil zanlısı Can Göktuğ Boz, hayatında ilk kez gördüğü adını daha sonra polislerden öğrendiği genç kadına, sayısını bile hatırlamadığı kılıç darbeleriyle saldırdığını söyledi. Katil zanlısının evinde bulunan silahlar polis tutanaklarına şöyle aktarıldı 12 kasatura, 7 döner bıçağı, 3 bıçak, biri cinayet silahı olan samuray kılıcı toplam 4 kılıç, çakı, beyzbol sopası.

Alaattin Arda Gündoğdu


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER